Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PMU Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie PMU Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
byly pracownik - 2012-02-09 23:44:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
brzydka firma
zdjecie uzytkownika
wald - 2012-02-10 17:37:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIE ZATRUDNIAJCIE SIE W TEJ FIRMIE ,ISTNY WYZYSK ZERO SOCIALA
zdjecie uzytkownika
xxx - 2012-11-07 14:31:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
duża rotacja pracowników?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-21 10:55:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wygląda atmosfera w firmie PMU na dzień dzisiejszy? Czy potrzebne jest jakieś doświadczenie, mam wiedzę ze szkoły, ale nigdy nie pracowałem w zawodzie? Jak wyglądała rekrutacja do firmy? Idzie odłożyć coś z pensji na wakacje, czy życie od pierwszego do pierwszego? Byłbym wdzięczny za napisanie jakiejś orientacyjnej kwoty, oczywiście z nazwą stanowiska.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMU Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: