PMU Sp. z o.o.

wald 2012-02-10 17:37:12
NIE ZATRUDNIAJCIE SIE W TEJ FIRMIE ,ISTNY WYZYSK ZERO SOCIALA
bangarang 2012-09-04 21:10:20
\"wymagania:

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.\"

ludzmi pelnymi pasji i zaangazowania...no taaaaaaaaakkkkkk, majac takie normy czasowe trudno nie byc zaangazowanym, ale co do pasji to... poniosla was ulanska fantazja :) pasjonaci ciesza sie tym co robia i sprawia im to radosc a nie smutek i rozgorycznienie
xxx 2012-11-07 14:31:51
duża rotacja pracowników?
anonim 2013-05-21 10:55:59
Jak wygląda atmosfera w firmie PMU na dzień dzisiejszy? Czy potrzebne jest jakieś doświadczenie, mam wiedzę ze szkoły, ale nigdy nie pracowałem w zawodzie? Jak wyglądała rekrutacja do firmy? Idzie odłożyć coś z pensji na wakacje, czy życie od pierwszego do pierwszego? Byłbym wdzięczny za napisanie jakiejś orientacyjnej kwoty, oczywiście z nazwą stanowiska.
franc 2014-12-10 01:40:35
Hej, czy w ogóle w PMU w Polsce da sie znaleźć zatrudnienie? bowiem jak sprawdzałem we Francji działają juz ponad sto lat i zajmuja się oczywiście wyścigami konnymi, ale w Polsce sa dopiero od 2011 roku. Nadal działają, czy tez zawinęli biznes? Pytam bowiem poszukuje pracy i myślałem trochę o nich. Pozdrawiam.
kuter 2016-04-17 20:09:53
a to przypadkiem teraz jakoś sie PMU z AIC jakoś nie połączyło?
bolek 2016-05-20 16:36:29
z tego co wiem to firma szuka obecnie kucharzy w zabrzu
Zostaw swoją opinię o PMU Sp. z o.o. - Tuchom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMU Sp. z o.o.