TABO Sp. zo.o.

Poznań

Opinie o TABO Sp. zo.o.

życzliwy obserwator 2011-08-24 16:36:56
Firma z tradycjami niedawno zmienili siedzibę powinni rowniez wymienić ph [usunięte przez moderatora] zajmujaca sie polityką zamiast pracą ilośc kaw i czas spedzany na popierdułach na PiP na Ratajach żenująca, ciekawe kogo jest protegowana że jeszcze tą beznadziejną osobe trzymają - Wstyd tylko przynosi Tabo.
obserwator 2012-02-24 14:12:07
Może i siedzibę zmienili, ale słoma z butów jak wystawała tak dalej
wystaje właścicelom.Wynagrodzenia ludzi to porażka,
o świadczeniach socjalnych to chyba nigdy nie słyszeli, organizują
sobie za tą kasę wycieczki dla VIPów, [usunięte przez moderatora] w zatrudnieniu straszna,nie polecam nawet w kryzysie pracy w tej firmie.
łysy 2012-09-26 17:33:31
....pracuję tam od dawna i firma godna polecenia...mozliwośc awansu,płace bardzo dobre...adekwatne do zajmowanego stanowiska.
Polecam
tomek 2016-04-22 14:43:59
Witam, chcę podjąć współpracę z firmą TABO Sp. zo.o., ale nie widzę, żadnych aktualnych ofert, może ktoś z obecnych pracowników wie, coś na temat obecnej lub najbliższej rekrutacji? Bardzo dziękuję za pomoc :)
Zostaw swoją opinię o TABO Sp. zo.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TABO Sp. zo.o.