Opinie o BMT Pro w Straszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BMT Pro. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BMT Pro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMT Pro w Straszyn

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w BMT Pro?

operator Nowy wpis

Witam Jeśli chodzi o stanowiska na produkcji to rekrutację prowadzi szef produkcji. Cv + rozmowa.

Na jakie wsparcie w BMT Pro mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Normalnie przestrzegają

Bob Nowy wpis

Ledwo w ciąży a już do roboty ?i To w metalu ? No sama pomyśl i dla Ciebie i pracodawcy nie bedzie to ok. A prawa są przestrzegane

Czy BMT Pro oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Stasiek

Zatrudniają tylko na umowy o pracę

Benek

Hej. Chciałbym u nich się zatrudnić. Wynagrodzenie wygląda dobrze. Orientuje się ktoś czy premie co miesięczne są normlanie wypłacane?

Stasiek
@Benek

Premie są co miesiąc. Aktualnie 17%.

Maria Nowy wpis
@Stasiek

Wow 17%? Naprawdę spoko. Ale od czego są te premie zależne? Zawsze na takim samym poziomie?

Jaka atmosfera jest między działami w BMT Pro?

Nie ma w zasadzie żadnych napięć. Wiadomo że zdarzają się momenty gdzie współpraca nie idzie lecz to jest chwilowe i nie trwa długo. Ogólnie atmosfera jest przyjemna. Cała produkcja (wykrawanie, gięcie, montaż, spawanie, pemowanie) w zasadzie bez wiekszych zastrzeżeń jeżeli chodzi o współpracę.

Firma BMT Pro poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Warunki całkiem niezłe. Atmosfera jak najbardziej nadaje się do pracy. W zasadzie każdy z każdym może sobie pogadać. Przyszły nowe maszyny (nowe z fabryki) zarówno jak na wykrywanie i gięcie. Nikt nie stoi z batem nad pracownikiem. Zarobki mogłyby być trochę lepsze. Ale są podwyżki także może to kwestia czasu.

Weronika

A jak na dzień dzisiejszy przedstawia się BMT Pro? Co możecie napisać o panujących warunkach w firmie? Jesteście zatrudnieni w BMT Pro? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

@onik noo wiesz co wyaje mi sie ze oni po prostu tego nie potrzebuja maja jakis tam swoich stalych pracownikow no bo po co z drugiej strony maja robic jakies dodatkowe stanowiska skoro sa zbedne tam..

Były

rekrutacji raczej się nie doczekasz, bo tam zwykle pracują ludzi od kilku lat i rzadko się zwalniają.

larry

Widze, że sporo osób jest zainteresowanych pracą w BMT Pro, ale mało kto tutaj odpisuje i pisze konkrety na temat warunków, jakie to oferuje firma. Czy w ogóle oni poszukują nowego personelu do pracy, bo jak szukałem chwile w Internecie to nie znalazłem żadnego ogłoszenia od tej firmy, co wydaje się byc dziwne.

Ziutek

Do pracy w Straszynie całkiem sporo mają chętnych, trochę jest to dziwne albo mają multum chętnych albo strasznie mało osób pracuje z BMT. Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje na temat prowadzenia dalej działalności i celów jakie stawia sobie firma to prosiłbym o podzielenie się tego typu informacjami, zawsze można je wykorzystać

wojownik

mi również, jako osobie pilnie poszukującej dobrego pracodawcy na rynku pracy, zależy na aktualnych informacjach i opiniach o firmie BMT Pro. najwazniejsze moje pytanie na starcie: czy mam szansę od razu dostac normalną długoterminową umowę o pracę? nie będę ukrywał że mam sporo doświadczenie zawodowe i musze się szanować

piotrus

witam czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie jaka jest obecnie kondycja finansowa firmy BMT ??

Znakomita rodzinna atmosfera pracy.Pełen luz i zadowolenie.

pracownik - 2011-01-16 04:21:05 Ta praca bardzo mi odpowiada. Dobre zarobki miła atmosfera i pełen profesjonalizm .Tak taka praca daje zadowolenie .Cieszę się że właśnie tu pracuję. BMT to jest to czego szukałem.Po wielu latach poszukiwań znalazłem tą wymarzoną pracę.

JUSTYNA

Wspaniała atmosfera pracy ,ogromne możliwości sprzętowe. Jednak AMADA to jest firma.Podkładamy papierek pod matrycę i jedziemy z tematem .Odchyłka (-/+0.2) no i mamy światowy poziom,albo ALARM JAKOŚCIOWY. [usunięte przez administratora] nad wszystkim czuwa .

Ja tam jestem zadowolony .Robię sobie spokojnie bez pośpiechu nikt mnie nie popędza .Ogólny luzik i miła atmosfera.

Znakomite zarobki ,miła atmosfera pracy .Tu po prostu chce się pracować.

Coś się dzieje ,jak wypali kontrakt może nawet będą buty robocze. Ale i tak szukam nowej pracy(ZAROBKI SPRZĄTACZKI I ZŁA ORGANIZACJA PRACY TO NIE DLA MNIE)

cinek - 2010-10-19 21:59:07 BĘDZIE LEPIEJ!!! Niestety przy takim zarządzaniu i starym parku maszynowym NIGDY.

cinek

BĘDZIE LEPIEJ!!!