Milena Chełminiak Usługi Budowlane i Remontowe

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Milena Chełminiak Usługi Budowlane i Remontowe

anonim 2011-01-05 18:26:52
[usunięte przez moderatora], mają duże zaległości z płatnościami!!!!!!!!! mam nadzieję że będą się za to( usunięte przez administratora)
glazurkarz 2011-02-01 12:43:11
kiedyś u nich pracowałem, faktycznie trochę oszukiwali, teraz nie wiem czy mają gdzieś budowę. Może wkońcu dali se spokój..... ale co najmniej kilku osobą nie wypłacili do tej pory kasy!!!!!!!!!!!!
julek 2012-06-19 15:48:20
anonim - 2011-01-05 18:26:52

(usunięte przez moderatora) mają duże zaległości z płatnościami!!!!!!!!! mam nadzieję że będą się za to( usunięte przez administratora )oc( usunięte przez administratora )
Ci Państwo to zmora społeczeństwa, dorobili sie na cudzych pieniądzach, ścigają ich nie tylko byli pracownicy ale też komornicy. Nic sobie z tego nie robią paniusia się bawi a mężuś sieci za granicą.Uwaga na nich(usunięte przez moderatora)
,mhjn 2016-05-19 21:57:08
ja takze chciałabym się czegoś dowiedzieć o tej firmie @dragon. Planuje wykonczenie mieszakania pod klucz. Czy oferują konkurencyjne stawki, a adekwatne do wykonanej pracy? prosze o inforamcje. dzieki
Zostaw swoją opinię o Milena Chełminiak Usługi Budowlane i Remontowe - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milena Chełminiak Usługi Budowlane i Remontowe