Opinie o Brochem Metal Import Export Sp. zo.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brochem Metal Import Export Sp. zo.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brochem Metal Import Export Sp. zo.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brochem Metal Import Export Sp. zo.o. w Toruń

mag Nowy wpis

@Luis mam do ciebie proste pytanie. Czy ty tam może pracujesz? Jakie są warunki i kontakt z szefami?

Darek Nowy wpis

"DZIAŁA DO DZIŚ" PO KONTEM PORTAL W KAMIONKACH I NIC SIE NIE ZMIENIA .... DO DZIŚ OSZUKUJE LUDZI MEGAAAAAA NIE POLECAM .... NIECH PIERW PAN R.CH ZAPŁACI STARE DŁUGI O NOWYCH NIE WSPOMNĘ PODPISAŁ PRACOWNIK FIRMY BUK...

niewidomy5 Nowy wpis

prezes z brochemu ma kompleks mniejszosci, jest kurduplem i to go boli, niech sobie przypomni jak w makro na kasie sprzedawal, musial miec zamowione specjalne krzeselko dla dzieci, poniewaz nie siegal do klawiszy od kasy

skf Nowy wpis

Jeden działa z Ukraińcami w Tomaxie Kamionki ul.Poznanska drugi na dziadoszanskiej

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Brochem Metal Import Export Sp. zo.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
ALI

też nie wiem,o co chodzi przecież sprzedają nadal w całej Polsce i to grubo,wygrywają inwestycje po inwestycji,na Chmieli nie ma mocnych ludziska...

Robal

Z całej tej firmy żal mi tylko ludzi z produkcji. Dobrzy fachowcy.

gadziu
@Robal

jak ktoś jest taki mądry i wie gdzie jest ten sprzęt to niech da cynk niebieskim a nie sieje tutaj propagandę

gall anonim

Dwie maszyny (do cięcia wzdłużnego i krawędziarka chyba 6-metrowa) były wystawione na sprzedaż też coś tam słyszałem że trochę rzeczy wróciło do Holandii a co do nowo powstałej firmy to ciąg dalszy brochemu tylko pod nową nazwą...

x-men

UWAGA UWAGA cały towar schowali w tomaxie w kamionkach

Pan. leasing

Jak ktoś jest zainteresowany na licytacji jest ich maszyna do cięcia wzdłużnego :)

vv
@Pan. leasing

Gdzie ta licytacja???

Beznadzieja

xxx

A jednak prawda.To jest szok,bo jak można było sie bawić,kupwać ciuchy,wczasy za pożyczki,a teraz żal mi tych ludzi,którzy nie mają zapłacone za swoją ciężką prace,bo patrzyli na to jak sie bawili w dodatku nie za swoje.

woj2

firma już zbańczyła jak niechcesz wierzyć to zadzwoń do nich nikt telefonu nieodbierze zbańczył brochem i cała spółka firmy z holandi tak się żyło za nie swoje pieniodze a iwetycje szły w czasy ciuchy,auta i ipry teraz ludzie czekają pod firmą za swojimi piniedzmi nara.

xxx

Az mi się wierzyć nie chce,że firma ma długi,a może ja zamknęli,bo nie mieli zamówień.Takie domy,fury,zakupy,lekkie życie,aż trudno w to uwierzyć,że za pożyczone pieniądze.

woj2

haha i wyszło szydło z worka jaka ta firma jeest mocna wczasy i iprezy szpan furami a na regałach pusto i się okazuje że chłopcy się bawią ale nie za swoje pieniądze lecz banku niestety czeba z powrotem zejść na dno morze dopiero stan oleju w głowie się podniesie teraz otwierają nowe firmy pod nową nazwą ale kto im teraz zaufa jak to cygany i matacze morze zrubmy ipreze z dodą ale kto jej zapłaci takich ludzi się nie żałuję naciągli wielu klijetów i firm zapomnijmy o tej firmie bo naprawde tylko ładny wizerunek i pycha a w środku wielkie bagno zawsze twierdze że każda firma ma swoje 5 min.

młody

firma od dnia 26-09-2013 została zamknięta i będzie ogłaszana upadłosc,pracownicy dostali wypowiedzenia!!

@młody

Ciekawe bo jakoś (usunięte przez administratora) kupili sobie nowe samochody jakoś nie widać zeby firma zbanczyla bo niedawno była dostawa towaru do byłej firmy Tomax przez (usunięte przez administratora) Z tego co wiem to juz pan (usunięte przez administratora) działa na dziadoszanskiej 10 pod inna nazwa metzink

Brochem = dno

Raczej będziesz miał problem bo od wczoraj nie ma już firmy "Brochem"...

KLIENT

Dzień Dobry czy jest może ktoś zorientowany i udzielić mi informacji jaka jest sytuacja w firmie gdyż mam problem z odzyskaniem pieniędzy od firmy BROCHEM METAL

antka syn

hehe co byś chciał wypłate na czas? ale tylko połowe bo tyle masz na umowie , a karte multisport- oczywiście teraz będzie aktywowana bo zimno się zrobi i będzie trzeba wiórki do pieca wrzócić

A że zapytam. Dlaczego się nie podpisujecie ci którzy tak zachwalacie. Przecież wam nie grożą żadne konsekwencje za takie cukierki.

a po co ?

Polecam szczerze, ale tylko uczciwym ludziom nie krętaczom, pracuję od kilku miesięcy jestem zadowolony miła atmosfera, pensja na czas a w tych czasach to rzadkość. Moi znajomi poszukują pracy zwalniajcie się ,, nieudacznicy" !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Brochem Metal Import Export Sp. zo.o. - Toruń

Brochem Metal Import Export Sp. zo.o.