Obserwator

Poznań

Opinie o Obserwator

anonim 2010-04-23 18:37:59
Moje pytanko jest następujące .Czytam różne wypowiedzi umieszczone na forum .Większość jest nie pozytywnych tak w skrócie .Wiadomo że nowy Pracownik może nie ufać danemu forum co piszą ludzie którzy pracowali lub jeszcze pracują w danej Firmie. Oczywiste jest że na rozmowie mogą też prawdy nie mówić tylko mówić że firma jest Super nie wiem dlatego wolę się upewnić.
Chciałbym aby ktoś naprawdę z wiarygodnych żródeł powiedział jak wygląda praca Brygadzisty na produkcji .Czy faktycznie nie warto wogóle do tej Firmy iść jeśli ktoś ma dobrą pracę -chodzi o zarobki i atmosferę ?
Zarobki Brygadzistów Produkcji nie więcej jakie są podajcie kwotę brutto?Wogóle jakie panują warunki pracy na produkcji i czy faktycznie jest tak źle jak piszecie.Pytam gdyż zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Brygadzista ? Pytam bo nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę .Jaki system pracy weekendy wolne 3 zmiany?
Anonim czekam na odpowiedź normalnych osób Dzięki z Góry !
anonim 2010-04-25 20:56:14
Widzę że w Tej Firmie nie zła jest wymiana pracowników .Coś w tym musi być że na tą Firmę jest tyle opinii niepozytywnych w 3/4 większości szok !!!To świadczy tylko o podejściu do prcowników produkcyjnych i biurowych .Przyjście do tej Firmy to naprawdę Wielkie Ryzyko brak stabilizacji stres akord nie przychylni przełożeni .Pewnie [usunięte przez moderatora] się tym nie przejmuje ważne że on ma dobrze a Pracownicy cóż Życie przyjdą kolejni hehe
anonim 2010-04-25 21:48:37
Opinie są usuwane różnych osób ! 122 opinie w tym 3/4 negatywne to tylko źle świadczy o Tej Firmie podejściu Firmy przełożonych do pracowników stres-duża rotacja wśród załogi ! Poprostu żal jak nie wstyd Dyrekcji jaką ma renomę opinię wśród załogi szok!!!!
mina 2016-04-26 21:30:58
ja znalazłem za to w krs info że wydają czasopisma i periodyki - to czym się oni zajmują na serio teraz?
Zostaw swoją opinię o Obserwator - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obserwator