F.H.U. Mag-Kas

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o F.H.U. Mag-Kas

Avatar 2010-08-10 18:42:22
Firma krzak! Beznadziejne szefostwo !
BURAK 2010-11-25 14:08:03
rządzi burak, ma kasę i ZERO HONORU.
Jeżeli masz wykształcenie PODSTAWOWE to jest tam praca dla Ciebie.
ex-handlowiec 2010-11-26 08:21:11
W tej firmie nie da się normalnie pracować. Prezesem jest człowiek, który za nic ma szacunek do swoich pracowników. Wyznaczane zadania i podejmowane decyzje są podważane po 5 minutach przez drugą "jaśnie panującą" (usunięte przez administratora) to tak w wielkim skrócie opis codzienności pracy. Jeśli chcecie przejść szkołę przetrwania - zapraszam do pracy w tej firmie. Praca od 7 do 17 + soboty od 7 do 14 !!! Samochód służbowy Wam obiecują ? - zapomnijcie. Będziecie się nim musieli dzielić na 4 osoby. Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi.
\\\\\\\"b.pracownik\\\\\\\" 2012-06-10 14:11:46
I pamiętajcie ubierać się w najgorsze co macie bo żeby czasem nie wyglądać lepiej od pani (usunięte przez administratora) bo inaczej to zaraz na plac liczyć druty albo \\\"KLASÓWKA\\\" Jedna wielka ŻENADA wieśniaków którzy bawią się w FIRMĘ
alex 2013-02-19 21:27:45
Ja pracuje w mag -kas i jest ok .A przychodzą do pracy ludzie nie myślacy nie potrafiący nic zwyjatkiem pisania smsów i liczenia godzin ,patrza przpracowac 8godz nie używajac rok i mózgu i najlepiej jszecze coś z roboty wynieśc,a pózniej maja pretensje do prezesa i dziwa sie ze nie maga znalesc pracy,pisza brednie i oczrnirnia bo jak sie jest ciata w robocie to najlepiej na szefa zgonic
Fall 2016-04-22 10:22:28
Mój kumpel pracował w F.H.U. Mag-Kas prawie 5 lat i jak opowiadał, to generalnie bardzo mu się podobało, miesięczni ezarabia się tam powyżej 2000 w zależności od stanowiska
Zostaw swoją opinię o F.H.U. Mag-Kas - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Mag-Kas