ArtChagale

Poznań

Opinie o ArtChagale

Fryzjer 2010-06-02 12:36:25
ArtChagale to sieć salonów fryzjerskich głównie w Poznaniu. Nie polecam tego salonu jako miejsce pracy. Bardzo nie słowna szefowa. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Przed wyborem tego salonu radzę się dobrze zastanowić.
Fryzjer 2010-06-02 12:39:08
NIE POLECAM ! KOSZMAR! BRAK PROFESJONALIZMU ZE STRONY PRACODAWCY!
Zespol ArtChagale 2010-08-06 15:25:34
Pamietajcie: "Jak Kuba Bogu- tak Bog Kubie". Jesli potrafisz zaangazowac sie w swoja prace, na pewno zostanie to docenione. Wymagajac od innych- wymagaj tez od siebie!
W ArtChagale zarobki sa adekwatne do osiaganych wynikow w pracy.
Margo 2010-08-20 00:09:13
...a pomagier ze strony Artchagale tez powinien zaglądnąć w słownik języka polskiego i uszanować taki portal, jakm jest GoWork i nie robić w swoich wypowiedziach błedów ortograficznych i stylistycznych. Zapytam, czy fryzjer to analfabeta? Chyba nie, co? Jednym słowem wstyd!!! Margo
TURYSTA 2010-09-23 01:49:50
witam wszystkich, widzę po wpisach że jest to jedyny salon w Poznaniu gdzie coś cię dzieje, pracownicy jak i klienci przychodzą-odchodzą a biznes się kręci, kręci... ale czytając wpisy mam wrażenie, że jest to robota konkurencji albo grona prawdziwych przyjaciół. szkoda czasu na czytanie, polecam sprawdzić samemu.
sąsiad 2010-09-25 16:49:53
Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez salon przy ul.Katowickiej.
zachwycona 2010-10-09 20:03:44
Jestem bardzo zadowolona, z usług salonu przy ul. Katowickiej, poleciłam ten salon już moim przyjaciółką, które też zaczęły korzystać z jego usług. Zwłaszcza jestem zadowolona z pani Moniki, która jak słyszałam została obecnie młodą mężatką. Gratuluje pani Moniko. Zachwycona
mati 2011-02-05 20:09:55
A ja z efektu jestem ok;) myslałam,ze kolor będzie jaśniejszy ...hmm ale cena usług powalająca 600zł dekoloryzacja+ farba+ podcięcie i modelowanie..włosy do ramion ,kręcone
damno 2014-09-21 13:06:29
moim zdaniem nie warto się u nich zatrudniać, mało płacą
leon zawodowiec 2015-01-28 15:19:33
ja jestem akurat fachowcem w branży, za takiego się uwazam co podkreślają przepracowane lata, i również nie byłbym zadowolony z przeciętnej średniej krajowej na początek. to dla mnie byłoby tak naprawdę spoliczkowanie. a chcę iść do tej firmy pracować. czy mam szansę na starcie już dostac jakieś lepsze warunki?
anita 2015-03-29 18:08:30
Mili moi właśnie właśnie niedługo, w sumie za niecały rok, ale wiadomo czas leci szybko, mam swój ślub, a wiadomo że każda kobieta tego dnia chce w wyglądać wyjątkowo stąd też szukam kogoś kto by uczesał mnie i spełnił moje fryzurowe marzenia. Szukam na razie miejsce i chciałabym umawiać się wtedy na fryzurę próbną. Ale najpierw chce wiedzieć czy ArtChagale z naszego kochanego Poznania daje rade takim wyzwaniom. ktoś cos
asia 2016-05-20 18:30:18
@monika a co Cię najbardziej interesuje? Daj znać, poszukamy odpowiedzi :)
Zostaw swoją opinię o ArtChagale - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArtChagale