Opinie o Stokrotka w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stokrotka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stokrotka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Świdnica

romek Nowy wpis

być może opinie pracowników są zbyt mocne ale mnie to nie dziwi. zasięgnąłem wypowiedzi pracowników i okazało się że tak jest. bylem świdkiem zachowania kierowniczk która nie zwracając na to że są klinci krzyczała. tak nie powinno być troche kultury. poza tym dowiedziałem się też że jest zatrudniony jej syn i nie jest lepszy. do tego dochodzi koordynator który nie reaguje na tą sytuacje. wygląda na to że jest przyzwolenie z dyrekcji.myśle że czas by tym wszystkim zainteresowali się dziennikarze.z szcunkiem klient/

Anonim Nowy wpis

Nie polecam pracy w Stokrotcce, nie szanuje się tutaj pracownika i jego czasu, grafiki są zmieniane ciągle jak w kalejdoskopie, A o przekretach już nie wspomnę, można by rzec, że protekcja obowiązuje tu na porządku dziennym, rodzinny biznes. Szczerze nie polecam.

Judyta Nowy wpis

Czy tu jest od razu umowa o pracę ,czy może jest też okres próbny? Praca na kasie?

Nowy pracownik

Czy pani kierowniczka b. miała jakichś poważny wypadek że ma taką dziwną zdeformowaną twarz?

Grzegorz Nowy wpis
@Nowy pracownik

Podobno (usunięte przez administratora) w nią kiedyś ciężarówka z dostawą i tak jej zostało.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Stokrotka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
Pracownicy

pani kierowniczka a.b. jest bardzo fajna i nigdy na nas nie krzyczy i nie mobinguje dlatego wszyscy tam chętnie pracujemy i się nie zwalniamy bo pani a.b. jest taką fajną osobą i kierowniczką z powołania

Grzegorz
@Pracownicy

kierowniczka to babo-chłop od pługa oderwany

Gosiula

Czy obecnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko sprzedawcy?

Benek

Czy jest jakiś powód, że tak zaprzestaliście pisania na forum?

fgvb

widze ze w Stokrotke szukaja na przyklad na stanowsiko magazyniera- sprzedawcy w kilku miastach w Polsce oferuja tuta miedzy innymi umowę o pracę, stabilność zatrudnienia, szkolenie wdrożeniowe, możliwość awansu wewnętrznego (70% awansów wewnętrznych)

bbb

hej a powiedzcie o co chodzi z urlopami?daja kiedy pasuję kierownikom a nie pracownikowi.i dlaczego nie ma jakiś fiszek ile sie zarobiło i za co?

ja też

Praca na stoisku mięsnym to porażka,Pani koordynator kaze myć wędliny , sprzedawac po terminie bo kielbasa jest w promocji . Praca tam to jedna wielka porażka

to ja

pracować trzeba wszędzie, a te osoby co piszą taką opinie to same lebry i lenie, myślą , że będą im płacić tylko za to, że przyjdą do pracy poplątają się i tyle!!

KAka

Tak potrącają,a raczej samemu się oddaje gotówkę na koniec miesiąca,każdy grosz.

Ludzie,jesteście nie normalni... Nie wiecie jak to jest... Oni też są ludźmi,którzy harują jak wół dla Nas, by nam było dobrze. Idźcie sb do Netto i tam porównajcie. Tam to dopiero syf i mogiła.... A nie stokrotka..

a o której stokrotce mowa?

tam jest tylko jeden balagan

Jestem na szkoleniu i najbardziej nie podoba nam sie praca pani koordynator ze stoiska miesnego to porazka nic ja nie interesuje tylko rozkazuje godzinami siedzi w biurze to jest nie normalne czy kierownictwo nic nie widzi czy udaje mam nadzieje ze nasza koordynatorka taka nie bedzie leniwa jak ta ta to jest wyjatkowym leserem

ktoś

Kierowniczka to głąb,który nic nie umie a rządzi ta stokrotką jak mucha gównem... Jest frajerka i tyle powinna zarzadzać publiczna toaletą a nie sklepem. A o towarze w sklepie,że po terminie i że syf na półkach to już nie wspomne...

???

Stokrotka w Świdnicy to najgorszy sklep jaki kiedykolwiek w życiu widziałam... Brud, towar po terminie, brak słów... Nie kupujcie tam dobrze wam radzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Świdnica

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stokrotka