Fabryka Gillette w Łodzi

Toruń

Opinie o Fabryka Gillette w Łodzi

mami 2010-10-30 10:36:22
WZSYSTKICH PRZESTRZEGAM , PRACUJE PO 12 GODZIN . NADGODZINY SA OBOWIZKOWE A DOSTAJE 1200ZL , NAJGORSZE SA NOCE , 3 RAZY MI SIE ZDAZYLO ZE ZOSTALEM ZMUSZONY DO ROBIENIA 2 ZMAN OD 14 DO 6 RANO..... PLAKAC MI SIE JAK JESTEM FACETEM ALE COZ MAM ZROBIC MAM DZIECKO
KOLI 2010-10-30 10:39:11
DOSTAJĘ 1300ZL PO 2 LATACH PARCY. Jest bardzo ciezko , napieta atmosfera , przelozenie bardzo niemili . Dletego tez sa ciagle przyjecia do pracy . Najgorsze sa obowiazkowe nadgodziny ktore trzeba wyrobic i zaplaca 50 gr wiecej za godzine. Odradzam wszytskim . Nawet faceci nie wytrzymuja psychicznie .
janusz 2011-12-14 09:52:39
Jest jeszcze gorzej w tej firmie.Proszę wyobrazić sobie szafki pracownicze na ubranie o wysokości 0,5 metra i szerokości 20 cm.
Zanim wejdziesz na halę musisz założyć tz noski na palce.I nie było by w tym nic złego gdyby każdy miał własne w swej szafce.Ale tak nie jest .Wszystkie noski leżą na portierni.Jak zmiana wchodzi musi se szukać i dopasowywać a jak wychodzi odkładać do pudla.Wygląda to przekomicznie gdy tłumy zdesperowanych pracowników otaczają te pudla,blokując jednocześnie zmianę wychodzącą.W różnych zakładach w Łodzi pracowałem i w dużych zagranicznych i w małych ale nigdzie takiego upodlenia pracowników nie widziałem.Stawka na godzinę brutto 7,4 zł z nadgodzinami nieopłaconymi.Każdy z pracowników traktowany jest jak złodziej.Każdy z pracowników przed wyjściem z zakładu musi być obmacany wykrywaczem metali.Ale za to co rusz w telewizji leci reklama ich maszynek do golenia.Ktoś za to musi zapłacić.Wiadomo kto.
hmmm 2012-01-25 15:33:13
Pomyliles Gillette z Sonoco kolego.
Alek 2015-01-24 20:09:38
Piszesz o Sonoco czy Gillette? W ogóle wiesz gdzie pracowałeś?
tiko 2016-09-19 19:57:46
ludzie gorszego kibla niewidziałem...kolejny ameryykanski wyzysk Polaków!!!
Zostaw swoją opinię o Fabryka Gillette w Łodzi - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Gillette w Łodzi