Opinie o SKOK w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SKOK. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SKOK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Łódź

Mariusz Nowy wpis

Czy żaden z pracowników nie chce zdradzić jak się pracuje w firmie?

E Nowy wpis

No powiem wam, że do SKoku jest sporo ofert, głównie przedstawicieli finansowych, ale jestem najmocniej ciekawy mimo wszystko jak jest tutaj po zmianie kierownictwa na nowe, czy się praca trochę rozwinęłła czy może nie bardzo akurat w tym momencie, co?

janka Nowy wpis

no właśnie ja się poważnie zastanawiam nad podjęciem pracy w skokach. nie wiem za bardzo co mysleć o takim pracodawcy w związku z tym co się ostatnio w mediach dzieje i co się mówi. chciałabym mieć prestiżowego i stabilnego pracodawcę a teraz to jakoś tak niewwnie wszystko i dziwnie wygląda, strach umowę podpisać

irewas Nowy wpis

Sa oferty pracy więc napiszcie nam prosze jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady, więc jeżeli możecie to proszę opiszcie bardziej ten temat na podst.własnych doswiadczen na ten temat.

Firma SKOK poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
aa

a ile wynosi podstawa ?

;)

Podjęłam pracę w Skok Zachodniej kilka miesięcy temu. Całkiem fajna specyfika zajęcia, nieprzytłaczające procesy kredytowe, depozytowe, szłoby wytrzymać. ALE! Zarządzanie niestety jest porażką. W kwestii finansowej, rozwojowej jak i pracowniczej. Nie ma awansów - wróć! są, ale tylko w systemie SkokCom, podczas zastępstw. Nie ma zaplecza socjalnego (pomijając możliwość wykupu okularów :P) ani spotkań integracyjnych. Nie ma systemu motywacyjnego. Często, szczególnie teraz podczas ogólnego spadku sprzedaży kredytów nie ma premii. Jak były, to groszowe, bo narzucane plany są kolosalne. Podwyżka staje się sprawą widmo lub przechodzi do czegoś z kręgu spraw z archiwum X. Są za to cięcia, cięcia i jeszcze raz cięcia ;). Poza cięciami, hmmmm.... Lekceważenie pracowników, traktowanie ich jak taniej siły roboczej. Zarzucanie dodatkowymi obowiązkami bez jakiejkolwiek rekompensaty. Jest ciągła rotacja w kadrze, bo nie potrafi się zatrzymać dobrego pracownika. Przekłada się to oczywiście na dłuuugo niekompetentny zespół(y), które wiecznie się uczą. Tutaj nie ma przełożenia na jakość, jest za to na ilość - czyli dolarki w oczach, które uniemożliwiają racjonalną ocenę sytuacji. Jest zawzięcie i bezkompromisowość Pani Prezes i jakaś nieporadność Prezesostwa w ogóle. I chyba tyle... Negatywnie można pisać bez końca, szkoda, że pozytywów nie ma w ogóle, bo naprawdę już ich nie dostrzegam. Najzabawniejsze jest to, że ja tak naprawdę nic nie tracę, to Zachodnia traci z każdym dniem, dobrych pracowników, reputację... Pracę zatem w tej instytucji szczerze i z obiektywnego stanowiska odradzam.

Już tam nie pracuje ... na szczęście :)

Zdecydowanie NIE !!! nic tak nie dobija człowieka jak praca w tej kasie - uciekajcie stamtąd.

ktoś

odradzam, jak tylko się zatrudnisz od razu szukaj innej pracy JAKIEJKOLWIEK

pin

no ale co ztymi zwolnieniami? gdzie i za co? I może jakieś konkrety bo każdy dużo pisze ale bez faktów i konkretów

pin

w którym mieście są zwolnienia? i za co zwalniają? bez powodu?

często jej nie zabierają, ale jeśli ci zabiorą to jest to dotkliwe. uciekaj z tej firmy jak możesz, teraz okres świąt a tutaj zwolnienia zwolnienia zwolnienia,

elo

a jak wyglądają zarobki w kasie zachodniej i co to jest ta premia regulaminowa która jest niby częścią podstawy? Często ją zabierają?

nikt

ta firma to totalna masakra. od pracowników oczekuje się efektów, ale utrudnia im się pracę na każdym kroku. Nie liczą się z niczym i z nikim. traktują pracowników jak śmieci i totalnych debili.słowo zarządzanie jest im totalnie obce. zmieniają decyzje co kilka dni i nikt nie wie, co ma robić.

Niestety jest tak jak piszą - pracuję bo muszę a z terminem wypłat się nie spóźniają Firmą zarządzają najbardziej niekompetentni ludzie na święcie. Traktują ludzi jak śmieci nie liczą się z nikim. Zarządzają kijem i marchewką z przewagą kija

ktoś

hej, ja też tam pracowałam i mam podobne zdanie proszę odpiszcie bo chciałabym pogadać na ten temat szerzej

Ta firemka to najmniej profesjonalna firma, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Żałośni kierownicy i kadra zarządzająca.

JS

Tylko naprawdę desperat może podjąc się pracy w tej firemce. Ja odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Łódź

SKOK