BIMs Plus FHH

Mysłowice

Opinie o BIMs Plus FHH

anonim 2011-03-11 15:05:10
Nie polecam!!! Atmosfera tragiczna,wymagania i ciągła kontrola non stop. Praca dla odpornych psychicznie...
Anonim 2011-04-11 22:15:17
Duża rotacja, łatwo też nie jest się dostać, Bims ma mocna pozycję na rynku w swojej branży. Rzeczywiście ilość procedur może niektórych przytłaczać ale przynajmniej reguły są jasne. Duża presja na stanowisku PH, chyba największa na rynku co przekłada sie takze na osiagane wyniki. Firma oprócz obsługi instalatorów i sklepów działa takze z projektantami i generalnymim wykonawcami. Duzy naciisk na uzupełnianie danych w systemie i planowanie - praca raczej dla wytrwałych za godziwe pieniądze.
anonim 2011-06-07 13:30:36
Żenada....lepiej zbierać puszki po piwie....
Staszek.P 2013-06-07 21:38:07
Polecam. Rewelacyjna firma.
kandydat 2013-11-13 21:04:38
Też chciałbym poznać dopowiedz na pytania jakie zadał przedmowca.
Za pomoc serdecznie będę wdzieczny
Junior 2015-01-09 23:21:41
mam pytanko - mam mozliwosc przeniesienia sie do bimsa ale interesuje mnie na jakim programie bazuja , firma w ktorej obecnie pracuje posluguje sie systemem SAP czy ktos wie jakim bims ? czy jest ciezki w obsludze itp ?
były bimsowiec 2015-02-03 17:07:03
WW90, Warenwirtschaft - program napisany przez ich niemieckich programistów. Coś podobnego i bardziej rozbudowanego niż JDEdwards, tryb tekstowy. Bardzo skomplikowany, ale do nauczenia.
adaśko 2016-04-23 12:22:45
witajcie
a ja mam takie trochę inne pytanie ale może ktoś odpowie. Jak wyglądają wyjazdy integracyjne z Bims? Najchętniej to informacje o oddziale warszawskim. Bo mam jechać na taki wyjazd i nie wiem czy to jakiś paintball czy coś takiego czy zwykłe k...? Bo jak to drugie to szkoda mi czasu.
caly ja 2016-05-12 20:01:37
@zizk no faktycznie, dużo jest na magazyn, ale ja też widzę, że szukają kierowców i handlowca. Jak dla mnie ta oferta na handlowca fajowa. Trzeba posiadać asortymentu i lokalnego rynku w branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej a także doświadczenie na stanowisku handlowca w branży.
Zostaw swoją opinię o BIMs Plus FHH - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIMs Plus FHH