MARAGA KIDS

maraga 2011-02-18 19:10:53
sprzedam buty...dwa lewe - 2010-08-02 18:08:53

Totalna beznadzieja zero organizacji NIE POLECAM

Popieram!
Zero szacunku dla pracowników. Tylko utargi się liczą; człowiek dla nich, tzn. dla pracodawców, nie ważny. Żadnej organizacji i przestrzegania prawa pracy. Regulamin pracy- istnieje tylko na papierze. Załatwienie czegokolwiek z szefostwem- marna sprawa. Myślę, że najlepszym sposobem na tę firmę to kontrola z Inspekcji Pracy. Chociaż, sądzę, że i z tego nic by sobie nie zrobili... No chyba, że przysłowiowe "jaja".
a tam 2011-03-21 21:59:12
fajna opinia - zwolnionego jak mniemam pracownika, a tak poza tym, nie z przymiotnikami należy pisać łącznie :)

Pracowałam w Maraga Kids krótko z przyczyn losowych - musiałam wyprowadzić się do innego miasta, ale pracę w Maraga Kids wspominam bardzo miło, wiele się tam nauczyłam i teraz jako świeża mama korzystam z wyniesionej wiedzy. Ale jeśli ktoś oczekuje od pracodawcy przyzwolenia na całodzienne sączenie kawy na zapleczu, to rzeczywiście praca w Maraga nie jest dla niego. Wszystkim myślącym i solidnie przykładającym się do pracy jak najbardziej POLECAM!!!
anonim 2011-08-17 12:34:25
w tej firmie była kontrola z ispekcji pracy i co? nic i tak sie nie zmieniło
jak nie szanowali pracownika tak nie szanuja! dla nich liczy się tylko kasa a szefowa lubi platki chce wiedzieć wszysiko o życiu prywatnym pracowników a no i wynagrodzenie nie jest płacone na czas
misr 2016-04-22 16:01:14
Prowadza sklepi internetowy z obuwiem dzieciecy, powstali w latach 90tych i jak dla mnie to bardzo długo się utrzymują na rynku, co chwila powstaja jakies nowe sklepiki a ten jak widac dobrze sie utrzymuje i dziala.
Zostaw swoją opinię o MARAGA KIDS - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARAGA KIDS