Opinie o ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o. w Toruń

Czy w ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

@Tik tok

Hej, czy ten zwrot kosztów dojazdu jest całkowity? Pytam z ciekawości i tak interesuje mnie praca na suporcie IT, tam oferują tryb zdalny i właśnie ciekawi mnie czy będzie wtedy jakaś zwrotka za energie i tak dalej?

AAA Nowy wpis

Ktoś tu się podpytuje o nagrody dla pracowników a mnie zastanawia za co tak w ogóle mogłyby być przyznawane? To nie podchodzi pod premie? cos o rocznej niby kiedyś pisali. jak w tym roku wyszła?

Czy w ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

A faktycznie niektórym tak trudno trafić tu na forum? tak poza tym to pod jaką nazwą widzicie oferty? ja teraz z takiego portalu widzę pod tą pierwszą. Mam na myśli stanowisko Customer Service Representative. Nawet logo to samo. wiec o co komuś chodziło z tymi zmianami? Szykują się jakieś większe?

obserwator Nowy wpis

Ashland kilka lat temu sprzedał część swojego biznesu związanego z polimerami a dokładnie żywicami poliestrowymi, winyloestrowymi i produktami na nich bazującymi. Przejęła to wydzielona grupa Ineosu (Ineos Composites). W Polsce pod nową markę przeszedł zakład produkcji tzw. żelkotów. To co widnieje to oferta Ashlandu z biur w Warszawie i jest to obecnie odrębna grupa mająca bardzo szeroką oferte produktów, półproduktów i surowców przemysłu chemicznego. Z samego forum wynika że pod Ashland Industries dotyczy jeszcze starej działalności - należącego obecnie do Ineos Composites zakładu produkcji żelkotów w Miszewie. Tak z tego wynika. Nie pasuje do tego tylko nazwa forum że zakład jest w Toruniu, bo Miszewo jest koło Gdańska przy Żukowie :) Chyba że jestem w błędzie to możesz mnie oświecić. Jeszcze jest drugie forum Ashland specialities i tamto dotyczy działalności Ashlandu.

Słuchajcie a co z działem IT? a paru dni wisi oferta i przyznam, że sądziłem, że jakieś opinie już tutaj się znajda w tym konkretnym zakresie. jak te sytuacje odnośnie warunków na pozostałych działach mogą się przekładać na pracę w IT? I wiecie tak wstępnie już ile taki Support zarabia? Po prostu nie wiem czy faktycznie dalej pracą się interesować

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.

Czy w ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Gąbka

Owszem. Pracownicy pracujący pełen rok kalendarzowy mogą liczyć na 250 zł (~60 €) w bonach świątecznych. Tak na marginesie kwota niezmieniona od X lat, ale to szczegół.

@Gąbka

Sugerujesz przy tym świąteczna tradycję, która jest utrzymywana? To mnie ciekawi przy tym teraz ogólna kultura pracy, czy występuje jakaś? Jedna pani z rok temu już o nią pytała. Może opiszecie ja w końcu jakoś szerzej żeby człowiek wiedział na co się zgłasza? Co natomiast jest zmienne?

Tik tok
@Gąbka

Tak, ale podatek płaci pracownik od bonów......I fakt od dobrej dekady wysokość nie zmienna....Szkoda...Potencjał ludzki jest marnowany w zastraszającym tępie i sposobie, nie wspominając niepotrzebnych inwestycji. echchchchch, Widać, że praca nie przynosi ludziom żadnej satysfakcji, co się tu dziwić, skoro tak bzdurne tłumaczenia na rozwiązanie problemów się słyszy.... Ręce już nie opadają, one się wyprostowały....

@Tik tok

A cos więcej o innych benefitach? Tu widzę temat świąt głownie poruszacie. Powiesz cos przy okazji o zarobkach? One w czasie jak się zmieniają w porównaniu do tego? są to czyste uregulowania inflacyjne czy to także zależy indywidualnie od danego pracownika?

Tik tok

Benefity- karta Multisport, dodatki za pracę zmianową, nie wiem czy można zaliczyć do tego tzw" gruchę", która de facto opłacana jest ze składek pracownika, dodatek za wypracowane lata( wysokość można pominąć, bo to śmiech na sali), zwrot kosztów dojazdu. Jeśli chodzi o podwyżki to są zwyczajnie jak na te czasy żenujące- srednio będzie z 3.5% i to raz w roku. No i jest jeszcze roczna premia, ale jej wysokość jest uzależniona chyba od wszystkiego, byleby mieć więcej powodów aby jej nie przyznać. Także jednym słowem, nie ważne jak będziesz się starać, na większe pieniądze nie ma co liczyć.(usunięte przez administratora) też nie ma jak włożyć bo miejsca są solidnie zajęte

ISO-NPG

wygląda na to że nic się tutaj nie da dowiedzieć oprócz sensacji typu "marchewka w zlewie", czyli nic wartościowego z punktu widzenia potencjalnego kandydata.

Widz
@ISO-NPG

Widać kiepsko u ciebie ze zrozumieniem tekstu..... Z punktu widzenia potencjalnego kandydata , można dowiedzieć się właściwie wszystkiego, dosłownie wszystkiego. Jak działa firma, zarządzanie nią, atmosfera w pracy , morale, stosunek do pracownika etc. Nie rozumiem jak można zwyczajnie tego nie przyswoić z tyłu komentarzy...

@Widz

ze zrozumieniem tekstu u mnie bardzo dobrze ....u ciebie gorzej ze zrozumieniem pytań, najprawdopodobniej nie rozumiesz też samej pracy którą wykonujesz (jeśli jesteś faktycznie pracownikiem) czy procesów w których uczestniczysz.

Widz
@ISO-NPG

Hmmmmm ja zrozumiałem, ale widać, że ty dalej szukasz po omacku odpowiedzi... Samą pracę i co się w firmie wykonuje znam bardzo, ale to bardzo dobrze. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeżyć to na własnej skórze, to zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Porozmawiasz sobie, przejdziesz się po zakładzie, może posłuchasz co ludzie mają do powiedzenia...

@Widz

dziękuję za zaproszenie ale póki co nie jestem zainteresowany, mało prawdopodobne żeby były w waszym zakładzie jakieś ciekawe stanowiska, nie mówiąc już o konkurencyjnych warunkach samego zatrudnienia. Ineos to znana w śwecie chemii marka i duże korpo ale myślę że specyfika tego zakładu i jego lokalizacja nie przyciągnie tłumów specjalistów. Pod pojęciem specjalisty nie miałem na myśli dowolnego absolwenta kierunku chemicznego szukającego jakiegokolwiek zatrudnienia a kogoś kto się zna na rzeczy :)

ISO-NPG

Cześć. Widzę że atmosfera u Was ciągle gęsta :) Jak się w ogóle pracuje pod nową marką? Coś się poprawiło? :) Piszecie tu o jakimś zakładzie w Toruniu czy o żelkotowym pod Gdańskiem bo tamten zniknął z serwisu :) ?

Agata
@ISO-NPG

O jakiej nowej marce mówisz, firma zmieniła szyld czy co? Patrz, a ja nic nie wiedziałam na ten temat, daj znać w takim razie, co i jak. Dziękuję!

@Agata

Ashland => Ineos Composites :)

@Agata

Jesteś botem czy "żywym" człowiekiem ?

@Agata

....a może "niezależnym" obserwatorem (np. z HR lub zarządu) :) ?

@Agata

chyba nie szyld tylko takie tam jak to zwykle bywa ...... np. jakieś zmiany "stosunków własnościowych" :)

@ISO-NPG

dopiero się orientuję w temacie i nie wiem jak o zwykle tutaj bywało. Zagadka rozwiązana i ją objaśnisz? Jak to wpływa na warunki pracy?

@Iwona

Gdybyś chciał(a) się naprawdę czegoś dowiedzieć to nie pytał(a)byś się kandydata który sam szuka informacji a wypowiadających się tu pracowników lub byłych pracowników.

@ISO-NPG

Nie wiedziałam jaki zakres wiedzy udało Ci się zdobyć, pzt., liczyłam właśnie na to, że ktoś z zatrudnionych się odniesie, pytanie dlaczego nikt tego nie robi? Ile osób obecnie może się tu zatrudniać?

@Iwona

być może nie wiedzą co się dzieje w firmie i nawet jakie laboratorium mają na miejscu. Odważyć, dodać, pomieszać, załadować beczke na paleciaka i zanieść próbke kontrolerom jakości, zakończyć swoją zmianę i iśc do domu :) - w zasadzie nic dla chemika. R&D nie ma skoro nawet nie wiedzą co to takiego. Zazwyczaj tylko stare polskie firmy ze strukrurą na miejscu mają swoje zaplecze badawczo-rozwojowe. Do Ineosu to trzeba by pewnie aplikować w USA i po udanej rekrutacji się tam wyprowadzić.

Witam. Ashland to dziś już Ineos Composites, ta sama specyfikacja firmy tylko inny właściciel,tak dla wyjaśnienia.Sam transfer nie wpłynął za dobrze na firmę i atmosferę pracy ale to już inna bajka ktorej nie będę rozwijał. Pracowałem tam rok więc coś tam powiedzieć mogę... Praca sama w sobie super, większość ludzi też spoko ale jak wiadomo zawsze są wyjątki... Nic złego nie mogę powiedzieć o produkcji, koordynatorzy spoko, pani O. też konkretna i pełna profesjonalizmu kobieta????. Co do laboratorium... Ludzie fajni, "koordynator labu" jak się przymruży oboje oczu to się da przeżyć a o "szefowej" labu nic dobrego nie napiszę bo "szefowa" nie lubi ludzi którzy mają swoje zdanie woli takich nie do końca rozgarnietych na których można w razie czego zepchnac.... Nad wszystkimi jest pani dyrektor i tu tak jak za Ashlandu szło się z nią dogadać tak już za Ineos zapomnij... Żadnych konkretów, przez pół roku byłem zwodzony i okłamywany. Pewnie bardziej się boi o siebie jak o podwładnych... Podsumowując jak szukasz pracy fizycznej to produkcja jak najbardziej ok. Jeśli interesuje kogoś laboratorium to jak masz trochę ambicji to odpuść sobie... Ja tam z przyjemnością wróciłbym tylko musiałyby się zmienić te dwie Panie co wymieniłem :)

Cielab

Jak jeszcze odwiedzasz to forum czasem to mógłbyś napisać jak wygląda praca w lab.? pisałeś coś że nie jest to praca dla ludzi ambitnych. Co miałeś na myśli? Powtarzalność zadań? Jest tam może dział lub grupa zajmująca się R&D ? Są czasem jakieś rekrutacje? Zarobki różnią się od tych na produkcji?

chemiczny

Na jakie zarobki można liczyć w laboratorium kontroli jakości? Jaka jest atmosfera pracy? Jest tam jakieś R&D?

@chemiczny

Właśnie o to samo chciałem zapytać czy jest na miejscu w PL jakieś R&D czy tylko mieszalnia i kontrola jakości ale mnie wyprzedziłeś? :)

Rozgoryczony

Dużo ludzi pyta o wynagrodzenie to odpowiadam: 3000 netto, praca w weekend i nocki, piorunujący system motywujący po 5 przepracowanych latach 45 zł BRUTTO do pensji. Firma absurdów, która grozi zwolnieniem dyscyplinarnym przez zatkanie zlewu rzodkiewką. O pani dyrektor i jej podejściu do ludzi już jest dużo napisane wiec szkoda czasu się rozpisywać. Oszczędności tylko w pensjach pracowników bo jak sama powiedziała w/w Pani największym kosztem firmy są pracownicy. Kamery niedługo zamontują także w toalecie, bo już w każdym innym możliwym miejscu są, Przełożeni po godzinach pracy maja nakaz oglądania kamer w zakładzie, co jest bardzo komfortowe dla pracowników. Jest to oczywiście po to żeby w razie konieczności zwolnienia mieć jakiegoś haka na pracownika, a nie jak to powtarza kierownictwo dla bezpieczeństwa.

Polak
@Rozgoryczony

True

Sylwia
@Rozgoryczony

Ale o jakim stanowisku w ogóle mowa?

@Sylwia

Praca zmianowa tyczy się magazynu,produkcji i laboratorium. I fakt faktem- podejście do ludzi jest naprawdę OKROPNE. I ta wieczna buta "jak się nie podoba, to się zwolnij". A potem zdziwienie, że załoga niezadowolona i te późniejsze umizgi aby naprawić sytuację..... Ale zawsze jest tak,że to na chwilę. Potem znów zaczyna się szukanie dziury w całym, pokątne obrażanie, karanie za byle co. Żenada

@Gość

No nie brzmi za dobrze, a skąd właśnie taka kultura pracy się bierze?

Dzielnicowy Parys

Czy ta "duża" Pani nadal trzęsie tą budą aż po fundamenty ?.

Grizzly
@Dzielnicowy Parys

Niestety, ale teraz to jest kurczowe trzymanie się stołka

Bi-Off
@Grizzly

Żeby wypowiadać się na forum trzeba mieć jakąkolwiek wiedze w tym temacie o czym ty nie masz zielonego pojęcia.

Grizzly
@Bi-Off

Po pierwsze- nie jesteśmy na Ty, w piaskownicy się nie bawiliśmy, po drugie to czy mam pojęcia , czy go nie mam, nie Tobie drogi Panie/Pani oceniać!???? Resztę pozostawiam w swerze domysłów

NICK
@Dzielnicowy Parys

Jej czas nieubłaganie dobiega końca. Odchodząc spakuje się w kartonik po rękawiczkach i tyle zostanie Z WIELKIEJ Pani dyrektor!!!

Izu
@Dzielnicowy Parys

Mam pytanie..... Te wszystkie opinie tyczą się jednego zakładu oraz sposobu i kultury jego zarządzania, kiedyś Ashland teraz Ineos- czy dałoby radę przenieść wszystkie opinie do oceny firmy Ineos?

@Grizzly a wodę to pracodawca zapewnia ?

Reksio
@Marek

Ta,a w raz z nią rzekę bzdurnych pomysłów ????

Czy pracownicy w Ashland Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Gościu

Teraz jest to Ineos. Jeśli chodzi o dogadywanie się..... To między pracownikami raczej zatargów nie ma, lecz ciągłe knucie, nastawianie jednych na drugich, niewybredne teksty, kłamstwa że strony INNYCH ludzi, powoduje, że atmosfera jest gorsza chyba niż w zakładzie pogrzebowym. Widać gołym okiem, że ludzie mają dosyć tego całego bałaganu korporacyjnego i całej tworzonej kłamliwej otoczki

Viki
@Gościu

Kiedyś było tam strasznie, i widzę że nadal nic się nie zmieniło. (usunięte przez administratora)

Wiki

W KRS znalazłam informacje, że to ASHLAND SPECIALTIES POLAND zmieniło nazwę na Ineos Composites może to ktoś rozjaśnić?

Ulka

Pewnie trzeba być dobrym i docenianym pracownikiem żeby docenić pracę w dobrym miejscu!!

lol
@Ulka

Właśnie- DOCENIANYM...........

Iwo

Zawsze możną coś poprawić czy też zmienić żeby było lepiej ale krytykowanie wszystkiego to normalny hejt.

Laczek
@Iwo

O tak przydałoby się zmienić. ..... nie tylko myślenie lub zarządzanie, ale także i nie jedną osobę. Czyżby odezwała się osoba z tej LEPSZEJ strony, którą musisz reprezentować?

Stach

Ja nie spotkałem idealnych firm ale nie narzekam. Przecież zawsze można zmienić pracę , ile ma się chęć do pracy.

Patyczak
@Stach

Bo siedzisz w pierdzidołku i łykasz wszystko co ci na tależ podadzą tylko żeby ci głowy nie suszyli bzdetami. A CZARNE TO chodzi podsłuchuje i sensacji szuka.

Borygo

Taka mała refleksja..... jak całkiem inaczej sie tu pracuje kiedy nie wszystkie fotele są zapełnione. I uśmiech na twarzy możliwy do zauważenia. Szkoda że tak na stałe nie jest.... achhhh

Aneta

A jakie są godziny pracy w Ashland Poland? Jedna zmiana, dwie? Pewnie nie tylko mnie to ciekawi - wasza opinia może być bardzo cenna dla użytkowników szukających tutaj opinii o potencjalnym pracodawcy. Jeśli ktoś może podzielić się informacjami, wskazówkami to będę wdzięczna za pomoc.

Wiktor

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Lakiluk
@Wiktor

Hmmmm zdaje sie ze i tak nic przez wpisy do nie ktorych nic nie dociera. Sa pewne osoby ktore maja nos wyżej głowy albo i takie ktore nie moga zyc bez bycia zarówno konfidentem i du...owłazem. Zwalanie problemów ktorych nie wiadomo jak rozwiązać na inny dzial jest po prostu wszechobecne no i oczywiście odrzucanie od siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności za zwyczajny brak wiedzy i chęci porozumienia między działami. A najgorsze zdaje sie byc otaczanie ludźmi którzy aby miec spokój i du.....ochron to przyklaskuja nawet najbardziej irracjonalnym pomysłom co juz niejednokrotnie zostało pokazane w praktyce. Są osoby które ewidentnie działają na niekorzyść atmosfery między ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 73 ocen.

ASHLAND INDUSTRIES POLAND SP. z o.o.