Liberty Technologia sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Liberty Technologia sp. z o.o.

gość 2010-06-09 15:03:19
Sama moja rozmowa kwalifikacyjna odbyła się z jakimś gościem który wypytywał mnie czy mam wyrok sądowy ! Żeby mało to w krótkiej rozmowie ta sama osoba uważa że alimenty to wyrok skazujący :D ( No Comments ). Zarobki są niskie, skoro ja chciałem 4000 brutto a oni stwierdzili że to za dużo i nikt tyle nie zarabia to można sobie wyobrazić ile oni zarabiają :D. Mój znajomy tam się dostał do pracy rok temu i sam narzeka że nie ma podwyżek, a o wszystko trzeba się prosić.
gal 2010-10-09 08:55:21
to jakaś porażka, jakiś [usunięte przez moderatora] przeprowadzający ze mną rozmowę i wypytujący się o moje życie prywatne ;/
Ja mam zamiar pracować a nie wprowadzać się do firmy !
I nigdy ale to przenigdy nie zgodzę się na pracę za 2,500 Brutto ! haha, ten człowiek się ze mną targował o moją prywatną płacę, i był zwykłym pracownikiem;/

Tej firmie dziękujemy
PrawdaOczyKole 2011-01-27 12:09:06
To wszystko to nieprawda też tam pracuje i jest super zarobki są wysokie od 3000 netto plus premie, warunki bez zarzutów nowy sprzęt monitory itp. Technologie z jakich korzystamy to XML, XAML itp. Kierownicy i dyrektorzy są bardzo kompetentni i wszystko jest jasne co kto ma robić i udokumentowane. Kod jest skomplikowany bo oprogramowanie które tworzymy jest bardzo skomplikowane rozwiązujące poważne problemy , a programiści w większości którzy tu trafiają to zwykli nic nie potrafiący lamerzy co nauczyli się w szkole pętli i teraz mają ze wszystkim problem i ostatecznie odchodzą bo sobie nie radzą lub są zwalniania a potem lecą do mamusi się popłakać jak jest tu źle bo w szkole się nie chciało uczyć i wypisują potem takie brednie.
ala 2015-10-13 17:10:29
widac ze jak zwykle zdania podzielone, ale to normalne kazdy ma prawo do wlasnej opinii, a ponadto duzo sie moglo zmienic od ostatnich komentarzy. bo wiem ze Liberty Technologia sp. z o.o. jest firma ktora pisze domeny programow dobrej jakosci. z tego co wiem wszystkie swoje uslugi dostosowywuja do wymagan klienta. wiec moim zdanie to moze byc duzym plusem przy rozwoju firmy, a takze daje mozliwosc kreatywnemu mysleniu
Zostaw swoją opinię o Liberty Technologia sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Liberty Technologia sp. z o.o.