MEBLE DOKTÓR

Odolanów

Opinie o MEBLE DOKTÓR

pracownik Mebli Doktór 2010-02-14 19:57:08
praca beznadziejna,wykorzystuja ludzi,każą pracować w dodatkowych godzinach,oczywiście za free,niekompetencja przełożonych,ciągłe szpiegowanie niewiadomo w jakim celu,niekomfortowa atmosfera,noszenie mebli przez dziewczyny..długo by wymieniać,
Magdalena Bąk 2010-04-08 09:35:35
Zamawiałam meble w salonie w Chorzowie - komodę i łóżeczko dla dziecka. Łóżeczko zostało wykonane w sposób niezgodny z zamówieniem - wzór się zgadzał, ale wymiary łóżeczka nie. Miła Pani z salonu zaproponowała wymianę, na co ze względów organizacyjnych nie mogłam się (niestety!) zgodzić. Bardzo żałuję, bo ciągle odkrywam w tym łóżeczku kolejne wady - jest wykonane bardzo niestarannie, niektóre szczebelki są wstawione krzywo, na drewnie widoczne są liczne zarysowania i poważne uszkodzenia. Nie mam zastrzeżeń do salonu, ale nie polecam tego producenta.
k 2011-07-06 16:51:19
Jestem pracownikiem tej firmy od 3 lat. Raczej nie nażekam, fajna praca
anonim 2011-09-06 10:48:52
Praca za grosze, nie płacą uczciwie, co miesiąc dostaję za mało. Ale oczywiście nikogo to nie obchodzi. Narzekanie, że sprzedaż za niska, a na produkcji ciągle się nie wyrabiają, klienci czekają na meble ponad 2 miesiące. Śmiechu warte.
owi 2016-04-19 16:56:39
atmosfera w firmie jest ok i wypłaty na konto też zawsze trafiają terminowo :) możesz też liczyć na umowę o pracę
Zostaw swoją opinię o MEBLE DOKTÓR - Odolanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEBLE DOKTÓR