LPP TEX

Gdynia

Opinie o LPP TEX

Ala 2010-02-14 12:55:30
Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tej firmy? Chciałabym złożyć tam CV i zastanawiam się czy to dobry krok. Czy ludzie którzy tam pracują chodzą do pracy z chęcią czy raczej dlatego, że nie mają nic innego? Jak z zarobkami? Podejściem do pracownika? Również tego najniższego szczebla. Z góry dziękuję.
foster 2010-04-12 14:32:53
hej! ja dopiero zaczynam tam pracę w magazynie,wcześniej pracowałam z agencji pracy,mają oni 2 magazyny,na początek trzeba sie wykazać,są nadgodziny więć można dorobić,praca ok 9 godzin dziennie,soboty też pracujące,hhmm
anonim 2014-02-25 11:52:42
Placa za nadgodziny bez problemu zawsze w terminie, ogólnie praca jest okej, bez rewelacji ale ludzie wporzadku wiec do przodu
wow 2015-06-03 15:04:11
zawsze płacą w terminie,na początek nie zatrudnią Cię do magazynu na umowę o pracę tylko z agencji pracy,po jakimś czasie jak się sprawdzisz to dostajesz umowę o pracę.pracy jest dużo zwłaszcza w okresie od września,warto mieć uprawnienia na wózek,praca dla chłopaków i dziewczyn,2 zmiany,trochę ciężki dojazd jak ktoś nie ma samochodu.Ogólnie ok jeśli lubisz takie duze skupiska ludzi ok 100 na hali.Praca w biurze to inna bajka,albo masz znajomości,albo przejdziesz normalną rekrutację,albo masz szczęscie ...nie ma reguły,no i kasa o wiele większa,premie,nieraz samochód służbowy
tomek 2016-05-19 19:39:51
Widziałem te ogłoszenia @moro szkoda tylko, że większość z nich określa tych to czego wymagają a nie to co oferują np. taki specjalista ds. zakupów wymagają doświadczenia wyższego i doświadczenia ale czego można się spodziewać to już niekoniecznie, trochę to słabe
Zostaw swoją opinię o LPP TEX - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP TEX