Dalkia Energy &Technical Services Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Dalkia Energy &Technical Services Sp. z o.o.

technik 2010-07-17 15:50:47
pan "ptak" już w dalki nie pracuje :)
lelum 2012-03-05 13:36:48
Zgadzam się z technikiem, ( usunięte przez administratora ).
Z tego co wiem firma ma w obsłudze Stadion Narodowy w Warszawie....Szkoda Euro 2012 i kibiców....
nie polecam pracy w tym barłogu zwanym Dalkia ETS
Xmen 2012-03-17 19:34:54
Jeżeli chcesz poczuc sie poniżany to dobrze wybrałeś,firma:Dalkia ETS, miejsce:Stadion Narodowy.Zdecydowanie odradzam wszystkim prace w tej firmie.
anonim 2012-04-20 16:37:18
stadion rlz dalkia rlzzz
pracownik 2012-11-26 14:03:58
hej kolego Dalkia term to nie tu..., to zupełnie inna firma.
Dalkia ETS ma bardzo fajny zespół ludzi, zupełnie inny zakres działania i duże możliwości awansu
stary 2012-11-26 14:11:26
Galateo ma rację. Pracuję to już 10 lat i szczerze mówiąc w tej branży to najlepsza firma w jakiej pracowałem i najlepszy zespół ludzi z którymi współpracowałem. Z reguły to oni wybierają pracowników, a ci którzy zostają, już z niej nie odchodzą.
Niezadowoleni jak widać z postów mogą być tylko nowicjusze którzy szukają pracy nie bardzo chcąc dać z siebie coś więcej.
baran 2013-07-02 02:01:03
dużo w dalki ets się obiecuje a pózniej figa z makiem po okresie próbnym zapomnij o podwyżsce płacy tak jak w innych firmach jest do kitu
specjalista-techn. 2014-03-09 17:34:02
Dalkia Energy &Technical Services w przeważającej mierze zajmuje się jako podwykonawca dozorowaniem różnych obiektów użyteczności publicznej od strony technicznej. Jest to firmą, która przez cały czas (w większości bez potrzeby) zamieszcza ogłoszenia o nowych rekrutacjach. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem tego procederu jest stwarzanie pozytywnego wrażenia przed klientami, że Dalkia Energy cały czas prężnie działa na reprezentowanym rynku… Jeśli chodzi o płcę to poza kadrą kierowniczą jest kiepska. Rekompensuje to możliwość sporego obijania się i dorabiania na boku wykonując tzw. prace na zlecenie. Odbija to się oczywiście kosztem klientów zatrudniających tą firmę ale z reguły nie mają one o tym pojęcia lub przełożonym obiektów, które dozorujemy z jakiś powodów mi nie znanych to pasuje. Większość osób zatrudnionych na serwisantów i ich przełożonych niższego szczebla to cieniasy, które w jakiś dziwny sposób zdobyli uprawnienia i odgrywają fachowców. Dopóki obiekt jest na gwarancji pobudowanej wszystko jakoś hula, bo naprawy dokonują firmy zewnętrzne. Po jej zakończeniu jest tylko gorzej.
technik2 2014-03-31 17:05:47
Dalkia ETS jest całkiem niezła jako miejsce pracy, zarobki oscylują wokół mediany z tej branży więc nie ma co oczekiwać wodotrysków. Pakiet świadczeń pozapłacowych jest całkiem ok , świadczenia świąteczne, dodatki do wypoczynku pracownika i dzieci, karta multisport, opieka medyczna w Luxmed i to całkiem fajny pakiet dodatkowe kursy, szkolenia. Nie mam pojęcia czego oczekiwali poprzednicy ale trzeba mieć świadomość że technik to nie prezes i kasy którą zarobi nie będzie w stanie przerobić. Co do pracy czasami ciężka, ale można też się poopierdzielać. W firmach konkurencyjnych nie jest wcale lepiej (wręcz przeciwnie), reszta zależy od przełożonych i tego jakimi jesteśmy fachowcami. Ja nie narzekam. Myślę, że warto spróbować. Jak nie będzie odpowiadało można zmienić na inną, ślubu nie bierzecie.
technik2 2014-06-19 16:20:31
Procedura jest standardowa najpierw umowa na okres probny potem na czas okreslony lub bezterminowa w zaleznosci od kontraktu na jakim jest dalkia.
Ogólnie uczciwe warunki bez sciemniania.
aaaaaa 2014-06-22 20:25:38
nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
karlak 2015-02-02 01:19:42
nie no pewnie że płacą, ale odnosząc się do Twojego postu to zależy na czym Twoim zdaniem polegają "godne warunki zatrudnienia". Pewnie nie jedna osoba na tym forum , gdy jej zapytasz co uważa o zarobkach w Dalkii to powie Ci , że specjalnie zadowolona nie jest . Prawda? może ktoś wypowie się o swoim wynagrodzeniu...
pracownik 2015-03-05 05:12:33
Dalkia w Polsce juz chyba nie istnieje. Z tego co mi wiadomo zostala wykupiona/połączyła sie z veolia. Płaca jest strasznie niska jak na panujące warunki. Nie polecam nikomu! Obietnic góra a spełnienia ich 0 zupełnie jak nasi politycy
789 2015-03-25 17:06:45
Technicy z doświadczeniem zarabiają od 1800 do 2500 netto. Szału nie ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa. Jak na warunki Warszawskie to nędza. Teraz średnio oferuje się 3000-3800 netto. Jak chcesz mniej to znaczy że jesteś cieciem a nie fachowcem!!!
E 2015-06-01 22:52:26
Ciekaw gdzie te szkolenia? Kurs językowy jak sobie sam zapłacę itd..., a na obiekcie dużo firm zagranicznych. Firmy serwisowe z zagranicy też się zdarzają i wtedy może Ty... Tylko ekipa jest super, to mnie przekonuje.
AK.. 2015-10-20 18:33:48
zgadzam się z specjalista-techn. . Ponadto, dużo się obiecuje, rzuca frazesy o tym, że ludzie są najważniejsi, a równolegle dyrektorzy i kierownicy wycierają sobie gębę słowem "kryzys" odmienianym przez wszystkie przypadki. W moim zespole połowa osób nie widziała innej umowy niż na czas określony. Technicy są bardzo mierni bez wykształcenia i umiejętności. Opitalają się na okrągło, i tylko czekają na łatwe fuchy. Jak coś się zepsuje w obiekcie to od razu wzywa się firmę zewnętrzną. Kolesiostwo i przekręty są na porządku dziennym. Nie polecam, bo to tylko stagnacja i wyzysk.
multioperator 2016-10-14 00:09:28
Biorą w poznaniu wszystkich chętnych elektromonterów ,gimnazjalistów bez podstaw elektryki ale z dobra kultura techniczna . a specjalistów których maja nie doceniają finansowo i jedyne co nas trzyma to ta kasa zapomogowo pożyczkowa.
Zostaw swoją opinię o Dalkia Energy &Technical Services Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dalkia Energy &Technical Services Sp. z o.o.