Hurtownia Art. Spożywczych sp. jawna J. Nowak, M. Piekacz

Bolesławiec

Opinie o Hurtownia Art. Spożywczych sp. jawna J. Nowak, M. Piekacz

xxx 2010-09-08 11:30:43
Nikomu nie doradzam tam pracować. [usunięte przez moderatora] firmy uważa się za wszechwładnego a ogólnie to człowiek prymitywny, bez kultury.Ale tacy są najgorsi, stosuje w firmie [usunięte przez moderatora], nie dotrzymuje danego słowa, nie szanuje człowieka. Na początku stara się być miły, dużo mówi, dużo obiecuje ale nie dotrzymuje. Praca jest przez 6 dni w tygodniu / w sobotę praca trwa 7 godzin/. Ale oczywiście często pracuje się o wiele dłużej, tak jest w każdy dzień-a za nadgodziny się nie płaci.Szczerze, lepiej chodzić głodnym niż pracować w tym miejscy.
konwojent 2015-09-28 18:58:23
Wlasciciel tego czegoś powinien odwiedzic pobliski szpital i spedzic urlop u specjalistow minimum 3 lata..;[ nie polecam takze szukania u niego pracy...
plk 2016-04-22 16:10:26
emki,nawet czytając te negatywy można wyciągnąć jakieś dobre wnioski. Problem jest według mnie tego, że nie wszyscy chcą się dogadać między sobą. Firma powinna część rzeczy zaproponować, pracownicy z części powinni odpuścić i już lepiej to by funkcjonowało.
Zostaw swoją opinię o Hurtownia Art. Spożywczych sp. jawna J. Nowak, M. Piekacz - Bolesławiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Art. Spożywczych sp. jawna J. Nowak, M. Piekacz