Opinie o Niagara Gniezno w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Niagara Gniezno. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Niagara Gniezno na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niagara Gniezno w Gniezno

Dawid Nowy wpis

Czy firma ma siedzibę w Gnieźnie ?

alka Nowy wpis

wlasnei wczsniej poszukiwali pacownikow na myjnie a teraz chyba cisza, nie wiem jak aktualnie wygladaa zarobki, moj syn ma doswiadczenie na myjniach posuzkuje etraz pracy jednka ciezko cokolwiek znalesc

mieszko Nowy wpis

no widzicie jaki ladny mam nick zwiazany z gnieznem ;)) hehe ale teraz do rzeczy - jak tam teraz w niagarze wygalda sprawa bo planuje wrocic do gniezna z warszawy i nie wiem gdzie za bardzo sie zalapaca do pracy mam nadizeje ze jakos pomoze cie mi w tym wszystkim i znajdziecie mi miesjce do rpacy . mianowicie bardzo potrzebuje informacji czy jest szansa na znalezienie pracy w tym miesjcu...

hah rr Nowy wpis

Ale co z tą Niagarą? Są tu jacyś byli pracownicy tej firmy, ktorzy moga cos napisać? co sie dzieje z dawną ekipą?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Niagara Gniezno, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
lukas

@Kassa, a to niby dlaczego jesteśmy tacy śmieszni, mógłbyś rozwinąć tą swoją genialną myśl, bo nie zrozumiałem.

:-))

Wsadz sobie to siano w papcie moze bedziesz wyzszy - wystarczy mi twoja scieta glowa

oszukana

kłamca , ściemniacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chodząca MASAKRA

oszukana

[usunięte przez moderatora] hm.... obiecuje zlote gory.... !!!! a potem nie potrafi sie z niczego wywiazać!!!!! płatnośći? na raty!!!!!! totalny [usunięte przez moderatora]

kama

Popieram to [usunięte przez moderatora] i klamca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luziak

no i tak NIAGARA zrobiła się pralnią brudnych pieniędzy, powodzenia [usunięte przez moderatora]

Optymistka - 2010-03-03 11:00:39 Ludzie,było tu dobrze i to niektórzy wiedzą i będzie dobrze!!! Dajcie już spokój i zajmijcie się sobą!! lubisz pracowac za darmo zglos sie do Niagary!!!

Optymistka

ciekawe kiedy swoim pracownikom wyplaca grudniowe i styczniowe pensje...tak zaatwili pracownikow, ze swieta mieli na piec jeden........nic tylko wysylac tam cv;) heheh ale w sumie dokad skoro ich siedziba jest mala klita w jakims bloku, zaadaptowana na pomieszczenie pracownicze...szalllllllllllllllllll;)

ktoś

normalnie wiadomości z pierwszej ręki ale chyba nie jesteś na czasie ....może skontaktuj się ze swoim donosicielem i poszukaj nowych informacji :) a wtedy się odezwij albo poszukaj jakiejś roboty dla siebie a wchodzisz buciorami w życie innych

...................

kotek a jak Twoja firma??hehehe

anett

a jak to właściwie jest z ta firmą...słyszałam na jej temat wiele opinii i zastanawia mnie jak tam jest na serio? piszcie!

Bez kozery

Ale co to jest o co tu chodzi??? JĘZYK ULICY-GRATULUJĘ

Sylwia

Potwierdzam opinie kotka;)

kotek;)

Kochana Vanesso..(.co to za nick???)...ale nie ma się co dziwić, pewnie tak wykształcona osoba jak ty, która pozjadała wszystkie rozumy, daje tak na imię swoim dzieciom...żałocha...co do mojej niewiedzy..kochana ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ile wiem;) i śmiać mi się chcę kiedy słyszę o Niagarze...jak tam inspekcja pracy? przy okazji jedna z wielu w najbliższym czasie;) a gdzie macie te dziewczyny, który tak chętnie chciały u was pracować, gdzie te niesamowite warunki, umowy na czas nieokreślony? no tak wiadomo bajka;) dziewczyny ledwo co dostały wypłaty, bo w ratach, premie- marne ochłapy a państwo rządzi na włościach. Teraz to tam jest ekipa...telemarketerzy z " prawdziwego zdarzenia", przedstawiciele- [usunięte przez moderatora], kierownicza na pięć jeden ( też łapki miodem wysmarowane) ...nic tylko zazdrościć;) ale cóż nie ma co się śmiać z słabszych;) pozdrawiam

vanessa

uderz w stół, to nożyce sie odezwą...mało wiesz KOTEK o realiach i chyba coś na topie nie jesteś...to żyj w niewiedzy dalej i niech Cie pycha unosi. Niestety twoje ego wystawia czeki, których twe marne ciało nie pokryje. również miłego wieczoru P.s Oslice sobie zrób, a potem ją wychowaj....tak na marginesie

Zostaw merytoryczną opinię o Niagara Gniezno - Gniezno

Niagara Gniezno