ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO J.H.K.R. MAJEROWICZ S.J.

Toruń

Opinie o ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO J.H.K.R. MAJEROWICZ S.J.

pęczonk22 2010-09-22 18:45:03
nic dodać nic ująć Zakład zarządzany przez matke i syna w tragiczny sposob bez poszanowania człowieka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
czesław24 2010-10-17 16:38:34
Zakład zarządzany skandalicznie! Płace na poziomie niżej niż krajowa i jeszcze wypłacane w trzech ratach ....bo ciągle brakuje pieniędzy a młody właściciel jeżdzi BMW a właściecielka Lexusem !Pracownicy zaś to masa ,która powinna całować po nogach że ma pracę .Brak słów
anonim 2011-01-24 21:56:39
potwierdzam, wszystko na raty, wszystko na opak, za małe utargi a przed swietami miesa prawi nie dawali, nie rozumiem polityki , mają byc wyniki bez wkładu
anonim 2013-07-01 19:55:26
oliwia, dzięki za odpowiedź, w Internecie wyczytałem, że sklepy przejąły Wielkopolskie Wędliny, to ludzie teraz pracuja dla nich? Zaproponowali jakies lepsze warunki?
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO J.H.K.R. MAJEROWICZ S.J. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO J.H.K.R. MAJEROWICZ S.J.