Opinie o SKOK w Warszawa Korotyńskiego 26 A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SKOK. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKOK o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Warszawa Korotyńskiego 26 A

sarenka Nowy wpis

@basista to może zapewniona być ale zalezy oczywiście na jakim stanowisku i najwazniejsze - po jakim czasie ją możesz otrzymać i za jakie osiągnięcia konkretne - to lepiej wiedzieć już na starcie bo wiadomo że również z tym bywa w różnych firmach w branży

maks Nowy wpis

@basista z tego co słyszałam to źle nie jest, mój znajomy pracuje w jednym z oddziałów i z tego co wiem nie narzeka

Ewcia Nowy wpis

Witam, dostałam telefon od Skoku na rozmowę na Spec. ds. obsługi klienta. Ktoś coś napisze w tym temacie? Jaka płaca i jak wygląda rozmowa? Czy warto iść do tej firmy? Pozdrawiam :)

Ola Nowy wpis

Faktycznie benefity są bardzo fajne, u nas w Elblągu nigdy nie było żadnych problemów z terminem wypłaty, a to się ceni teraz...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SKOK? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
man

Jaka jest podstawa i ile max prowizji

Byłam w Łodzi na rozmowie 3x co mc wysyłałam cv ostatnio zaprosili mnie po raz 4 na rozmowę i pójdę po raz ostatni jeśli znów się nie dostanę to trudno ale ogłoszenia dają dzień w dzień tak jak cuk gdzie też byłam 2x na rozmowie i nic chyba sami nie wiedzą kogo by chcieli do pracy...

zarowac

weryfikując powyższe opinie nie wiem czy dobrze zrobiłem wysyłając swoje zgłoszenie do pracy do tej firmy ... Może napisze ktoś jaśniej jak teraz ma się cała ta sytuacja oraz jak jest z zarobkami od tego roku? Opiszcie też rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk...

Pracuję tu prawie rok i nie zamieniłabym tej pracy. Zarobki dobre, atmosfera i współpraca z ludźmi świetna. Polecam SKOK NIKE!

Zainteresowana pracą

A co sądzisz o pracy w skok nike na stanowisku specjalista ds. call center/windykacja?

gall

między innymi dlatego http://www.polityka.pl/kraj/262893,1,biznesmeni-zkomendy.read

To prawda!!!!!!!!!!!

człowieku gdyby mnie zwolnili to nie byłoby tej wypowiedzi

zosiak

Żarty się widać Ciebie trzymają!. Pewnie Cię zwolnili i nikt nie che cię zatrudnić? jaka szkoda? hahahaha

A jednak za czasów tych blondynek było lepiej :(

anonimus

Dno i wodorosty! A zarząd, to po prostu żal... Wzorowi policjanci - tylko $$$ się dla nich liczą...

To firma która bazuje na niedouczonych blondynkach ,którym wydaje się że stanowisko z pieczątki gwarantuje autorytet więc o czym tu mówić.......

Firma istnieje dzięki niektórym pracownikom, bo tzw. zarząd to porażka, a zwłaszcza ten cały prezesunio....

nie bo co poniektórym pracownikom jeszcze zależy !!! naprawdę nie polecam pracy w tej tzw. firmie

Widać nie jest tak beznadziejnie jak piszesz, skoro firma jeszcze istnieje. Ja sobie chwalę :)

praca jest beznadziejna a szefostwo jeszcze bardziej beznadziejne - nie wiem jak ta firma jeszcze funkcjonuje przy taki zarz�dzaniu !!!

###

Chyba faktycznie fajna ta praca, bo widać że nie macie co robić w godzinach pracy tylko siedzicie w sieci.

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Warszawa

SKOK
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.

SKOK