Fenix- Reklama i Marketing

Toruń

Opinie o Fenix- Reklama i Marketing

ciekawski 2010-02-22 11:08:07
Witam!!!
Macie jakieś info na temat tej firmy Fenix-reklama-i-marketing.
Mam iść na rozmowę do tej firmy w wrocku. Ale nie ma żadnych informacji na ich temat wiem ze jest powiązana z Netia. Czy to nie jest przypadkiem kolejna oferta dla akwizycji?
polek 2010-03-23 18:22:55
Jestem Ciekaw cóż to za firma, też dostałem zaproszenie na rozmowę w Katowicach. Możesz naświetlić o co w tym wszystkim chodzi?
szukajacy 2010-04-01 15:53:19
I co w koncu był ktos na tej rozmowie o prace w firmie "Fenix" bo do mnie tez sie odezwali, a kandyduje na stanowisko p.h i nie wiem czy w ogole oplaca sie jechac? Wie ktos moze cos na temat tej firmy? Pozdrawiam
ja wiem 2010-04-24 15:26:05
Firma współpracuje z Netią. Nie jest to akwizycja. Duży obszar działania, wprawdzie nie dają samochodów, ale zwracjają koszty za paliwo i są telefony służbowe.
Leszek 2016-04-22 09:50:53
Witam, widzę, że wpisy są bardzo stare, a szkoda bo zastanawiam się nad aplikacją do Fenix- Reklama i Marketing i miałem nadzieję zasięgnąć języka, nie będę sugerować się dawnymi wpisami bo sądzę, że przez taki czas dużo mogło się zmienić, może ktoś z obecnych pracowników pomoże?
Zostaw swoją opinię o Fenix- Reklama i Marketing - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fenix- Reklama i Marketing