MAYGROUP sp. z o.o.

Toruń

Opinie o MAYGROUP sp. z o.o.

orlik 2011-12-29 22:11:19
wymigują się od zapłaty , udają że kasy niema bo im nie płacą ,oszukują i gubią się w swoich krętactwach omijać szerokim łukiem!!!!!
MMMMM 2012-01-04 16:20:46
Mnie też oszukali, chcę złożyć sprawę do sądu. Szukam ludzi którzy zostali tak samo oszukani przez ta firmę Krzak w celu złożenia grupowego wniosku sądowego.
Piszcie mirasw78@wp.pl
pracownik 2012-01-16 18:44:33
[usunięte przez moderatora]wszystkich od podwykonawców po swojch ludzi mnie też oszukał
śruba 2012-02-06 17:11:42
Podpisz się żebyśmy wiedzieli o kogo chodzi panie pracownik
geodeta 2012-05-09 21:29:32
Wymigują się od zapłaty, wykonaliśmy dla nich sporą obsługę geodezyjną obiektu wraz inwentaryzacją powykonawczą. Prawie pół roku czekamy na zapłatę i ciągle brak pieniędzy. Sama budowa polegała na wynajdowaniu ciągłych problemów, żeby odroczyć termin końcowy, głównie bazują na podwykonawcach, a ich pracownicy to głównie ludzie z łapanki.
majoro 2016-04-19 20:32:41
ale na jakie stanowisko konkretnie? oni zajmują się sprzedażą produktów potrzebnych do budowy najwyżej jakości, nie wiem czy to miałaby być produkcja, czy np. dział marketingu, bo tutaj zarobki wiadomo się różnią :) premie są w tym 2 przypadku np. za zrealizowane plany
Zostaw swoją opinię o MAYGROUP sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAYGROUP sp. z o.o.