4Corp LTD

Opinie o 4Corp LTD

Roman 2016-06-13 19:02
a pozdrawiam ekipę z Warszawy :) dobrze się pracuje i do tego kasa jest bardzo ok.
Aro 2016-07-12 12:42
Same obietnice i problemy nie polecam, pracowałem tam chwile i żałuje bardzo, teraz za to płacę
UberMen 2016-07-12 20:43
Nie polecam nikomu...jeżeli idziecie do tej firmy przygotujcie sie na opowiadanie bajek na spotkaniu o pracę....dosłownie.Na koniec was wdymają na kasę i tyle...pracowałem ponad 4mieś. I żałuję że od samego początku nie sprawdziłem podobnych ofert które są o wiele lepsze.
Warszawiak 2016-07-12 20:52
Powiem tak jeżeli ktoś w tych wypowiedziach jest zadowolony z pracy w tej firmie nie ma kompletnie pojęcia ze moze robić to samo i zarabiać dużo więcej.Ja sie zwolniłem oszukali mnie na ostatniej wypłacie mimo ze przepracowalem cały mieś. Teraz mam auto pod domem jeżdżę kiedy chce i zarabiam wiecej.
Pedro 2016-07-17 13:25
Drodzy czytelnicy forum. Mam dla was jedną radę- nie dajcie się namówić na pracę w tej firmie. Pracowałem tam 3 miesiące. Ok, sama praca w porządku, bo chodzi o jeżdżenie samochodem. Ale oszukują na kasie przy wypłacie. Oszukują niemiłosiernie. Bajki o 2 tys. zł podstawy to norma- nie wierzcie im. Dostaniecie te 2 tys., jak je sami wyjeździcie. Kierownicy zmiany- fatalni ludzie, mega nieogarnięci, mega niekulturalni, mega nieprofesjonalni. Kierownicy w biurze- krętacze, bajkopisarze, cwaniaki. Umowa na spółkę zagraniczną- bez żadnego ubezpieczenia. To jest jazda na własną rękę, bez trzymanki. Gdyby coś się stało- firma się wypnie, nic nie pomoże. Na maile odpisują wybiórczo. Brak profesjonalizmu uderza w oczy, kompletna amatorka. Jeśli nie najgorszy, to jeden z najgorszych partnerów flotowych UBER.
Carl 2016-07-21 17:35
Miejcie świadomość tego, że w przypadku jakichkolwiek problemów z Policją czy ITD firma odwróci się od was !!! Znam bardzo dobrze kilka takich przypadków w tej firmie. Firma nie pomoże, absolutnie wypnie się, nie będzie odpowiadać na maile. Ta firma to jedna wielka ściema, która w umowie zrzuca wszystko na kierowcę. Tak naprawdę to cała nadzieja w centrali UBER w Polsce, która jako tako pomaga kierowcom w ekstremalnych sytuacjach i jako tako interesuje się sprawami. Odradzam jakiejkolwiek współpracy !!! A poza tym, jeśli chodzi o kasę, wypłacą Ci tyle, ile będą chcieli, a więc możesz sobie wyliczać z tabeli wynagrodzenie, a i tak możesz wypłaty albo nie otrzymać, albo otrzymać śmieszną kwotę. Ta firma to firma krzak !!!
Mokotowianin 2016-08-10 20:27
Siema Wasrszawiak, to gdzie teraz robisz jezeli moge wiedziec?
jaroslaw 2016-08-11 12:45
Ta firma to nie istniejaca firma FORCORP Londyn a od 11.08 juz jest inna pod tym samym adresem w Londynie nowi ludzie nowe umowy.Obiecuja 2000 netto a po mc dostaniesz 700 zl i nikt nic nie wie.220 godz na marne wypłata jak pisałem .To jest przykład z Łodzi z dzisiejszego dnia.Na spotkaniu mowa o nowych toyotach a tam hyundai biały kazdy ma jakas wade.Oszusci , nie chodzcie na zadne spotkania Uber rekrutacyjne do Łarr ul Narutowicza tam przedstawiaja sama scieme szkoda czasu.Oni szukaja jeleni ktorzy beda im nabijac kase a ty sie uzeraj z taksowkarzami.A po mc pracy zestawienie i rozczarowanie .Tak zrobili kierowcow z Łodzi.
nick 2016-08-21 10:16
A jak wygląda sprawa z Policją ,ITD ,Us?
Malinowski 2016-09-06 13:47
Jak by nie patrzeć oszukują nie dostałem obiecanej kasy i jeszcze mandat od ITS UWAZAJCIE!!!!
TOMEK 2016-09-15 17:23
a ja wam wszystkim napiszę, że jesteście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i podstawieni. LUDZIE W TYM SYFIE PRACUJĄ TYLKO ZŁODZIEJE. TŁUMACZĄ SIĘ PÓŹNIEJ ŻE UBER IM PRZYSŁAŁ TAKIE A NIE INNE WYLICZENIE. JA PRACOWAŁEM TYLKO 2 TYG, TO MI CWELE NALICZYLI 300ZŁ JAKIEJŚ POJEBANEJ WYMYŚLONEJ KARY ZA NIE PRZYJMOWANIE ZLECEŃ. A PRZEZ CAŁY CZAS MOJEJ PRACY NIE PRZYJĄŁEM GÓRA 5CIU ZLECEŃ. W OGÓLE BYŁA CHUJNIA ZE ZLECENIAMI, WIĘC JAK MIAŁEM NIE PRZYJMOWAĆ, SKORO CZEKAŁEM NA KAŻDE JAK NA ZBAWIENIE, WYMYŚLILI MI TEŻ PEDAŁY JAKĄŚ KARĘ ZA JAZDĘ POW 140 KM/H? W REZULTACIE NIE WYPŁCILI MI NAWET ZŁOTÓWKI.
PIERDOLCIE TĄ JEBANĄ FIRMĘ !!!
OSTRZEGAM, NIE JESTEM JEDYNYM PRZEWALONYM.
Ex-Uber 2016-09-25 02:50
Pracowalem dla nich w Łodzi, przez 5 tygodni, w systemi 12/24, 12 godzin przerwy i 24 pracy -:) zartuje - na odwrot. Zrezygnowalem ze wzgledu na fakt ze za miesiac pracy dostalem 1600 zl wyplaty, co biorac pod uwage naklad pracy( ok 3000 km w ruchu miejskim - czesto w korkach), liczbe godzin, prace w nocy - nie jest to szczegolnie duzo, nie byl to pelen miesiac, bez dwoch zmian. Czyli za caly miesiac byloby to ok 1800 zl.Firma obwarowuje sie w umowie roznymi karami za niestosowanie sie do regul, regul typu przekroczenie predkosci w obszarze zabudowanym chyba bylo to 120km/h, niestawienie sie po odbior samochodu, przekroczenie limtow zuzycia paliwa, na Hundai i30 bylo to chyba 6.5 litra, zakaz palenia papierosow itp. To wszystko to jednak pikus, w Łodzi najgorsze to zachowanie taksiarzy, chamskie i prostackie zatrzymania obywatelskie,wyzywanie od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwarzanie zagrozenia podczas jazdy, wybieganie na pasy i blokowanie drogi(na stacji kolejowej Widzew).
Bardzo nie polecam
Pozdrawiam desperatow
Ex-Uber-driver
All 2016-10-13 22:24
Dokładnie tak jest! Ja też nie dostałem ostatniej wypłaty, nawet rozliczenia na maila mi nie wysłali i nikt nie widział problemu! Do tego harujesz jak wół 12/24. Tygodniowo, to około 60 h, czyli 1,5 etatu za (teoretycznie) 2000 zł (przynajmniej w Łodzi) i do tego taksówkarze bardzo łatwo rozpoznają firmowe auta. Same problemy. Stanowczo odradzam!
Marcin 2016-10-17 12:44
Tak samo postępuje firma 4W Drive LTD.
Pewnie to też jakaś spółka córka.
Banda oszustów .
Pracowałem jako kierowca to wiem.
Obcinają kasę za każde niedopatrzenie.
Jakiś goguś z Warszawy co robił mi rozliczenie zabrał mi 300 zł. z 500 , które zarobiłem.
Uważajcie na nich.
Marcin 2016-10-17 21:46
Zmuszają Ciebie abyś w czasie swojej zmiany jechał do serwisu i nie dostajesz za to ani złotówki a siedzisz 5 godzin i nie możesz w tym czasie zarabiać.
Wymagają od Ciebie 11 godzin zalogowania więc jeżeli zmiennik spóźni się z przekazaniem samochodu , jest awaria systemu w Uberze lub masz awarię to od razu obcinają Ci kasę bo pseudomanager z Warszawki, który Ciebie rozlicza zrobi wszystko aby wykazać się przed właścicielem ile to oszczędności zrobił.
Rozbijesz auto całkowicie zabierają Ci wypłatę w całości , ale oczywiście w umowie tego nie masz zapisane.
W tej firmie ludzi traktuje się jak śmieci.
W tej chwili już ponad trzydziestu byłych i obecnych kierowców będzie składało pozew zbiorowy do Sądu w sprawie działań 4W Drive LTD. i jej właściciela zarówno w Polsce jak i Anglii.
Marcin 2016-10-18 00:35
Proszę wszystkie osoby, które zostały oszukane lub poszkodowane przez firmę 4W Drive LTD i jej właściciela Tomasza Z. Partnera Biznesowego Uber Polska o kontakt mailowy na adres oszukaniprzez4driveltd@interia.pl
Mariusz 2016-10-19 16:39
Marcin nie wiem w jakim jeździłeś mieście. Też pracowałem kilka miesięcy dla 4W Drive w Warszawie. Chyba mimo wszystko trochę naciągasz fakty. W umowie miałem ustaloną opłatę za udział własny za rozbicie auta i ci co mieli stłuczki faktycznie musieli zapłacić 500zł + VAT. Ale to nie było zaskoczenie i nikt się nie czuł oszukany. Jeśli ktoś dalej chciał jeździć to firma rozkładała opłatę na raty. Tak samo z 11 godzinami zalogowania - trzeba było zgłaszać koordynatorowi problemy z aplikacją albo inne wylogowania nie z mojej winy, wtedy doliczano to do czasu zalogowania. Wiedziałem wcześniej o tych wymaganiach, nie widzę więc problemu.
Grzegorz 2016-10-20 18:50
Potwierdzam słowa Marcina.
Pracowałem również w 4W Drive Ltd.
Nikomu nie polecam.
Złodzieje i przekręciarze.
Ciekawe czy Uber wie o ich postępowaniu i oszukiwaniu kierowców?
Andrzej 2016-10-21 03:59
Widzę , że ktoś w końcu zajął się sprawą oszustów z 4W Drive Ltd.
W końcu i nareszcie.
Pracowałem dla nich w Warszawie.
I powiem tak,
jeżeli byłeś przydupasem Karola mogłeś walić wszelkie numery świata.
Brak czasu zalogowania , niewystarczający utarg to nie był problem.
Jak jeszcze podj.....bałeś kolegę Karolkowi to byłeś super gość.
Prosty przykład.
Koordynatorem jest Marcin Z.
Cały czas dostaje premię za pierwsze miejsce jeżeli chodzi o obroty.
Obojętnie ile zmian wyjeździ, czy jest czy Go nie ma , Karol zawsze Go premiuje.
A dlaczego?
Bo jest jego konfiturą.
Dołączyłem się do pozwu przeciwko 4W Drive Ltd. i jej właścicielowi Tomaszowi Z.
Jeżeli ktokolwiek z Was został również przez Nich oszukany a wiem , że jest sporo kierowców z różnych miast z Polski to nie bójcie się i zgłaszajcie Swoje roszczenia.
Stop złodziejom i patologii.
W końcu jesteśmy ludźmi i mamo prawo zarabiać uczciwie pieniądze za ciężką pracę.
Kierowca z Trójmiasta 2016-10-21 23:00
Przesyłam Swoje dane i dołączam do pozwu.
Nie podaruję 4W Drive mojej wypłaty.
Bandycka firma.
Teresa 2016-10-26 01:01
Co Ty Chłopie pie.....lisz?
A kwotę za całkowicie rozbicie samochodu czyli 2.000,00 zł. plus vat też masz wpisane w umowie?
Bo ja nigdzie tego nie widziałem.
Piszesz jako właściciel czy jako frajer Karol?
Ogarnij się i nie pieprz głupot.
Jesteście złodziejami i zaklinanie faktów nic tu nie zmieni.
Marki 2016-11-09 12:13
Seba~
mam pytanie z innej beczki, czy we flocie swoich aut są np. z automatyczną skrzynią?. Wiem, że to niecodzienne pytanie, lecz jeżdżę autami od lat a ostatnio mam problem z kolanem a prywatnie poruszam się autem z automatem i to wielka ulga i stąd moje pytanie ;)

Z góry wielkie dzięki za szybką odp. :)
Pozdrawiam
Marki
Krzysztof 2016-11-12 00:50
To jest podłość.
Pracuję w 4W Drive LTD i nie narzekam.
Tak jak Pan Karol J. obiecał jeżdżę Skodą Super B.
Stawka dzienna to 250,00 zł. niezależnie od obrotu.
Zero kar i dodatkowe premie.
Średnie zarobki miesięczne to około 5000,00 zł.
Mam umowę o pracę i pełne ubezpieczenie.
Jak ktoś nie wierzy to niech idzie na spotkanie w Warszawie to się dowie.
Polecam z czystym sumieniem.
Zenon 2016-11-17 23:32
Nie wiem co bierzesz ale zmień dealera.
Pracowałem w tej pseudo firemce 4W Drive Ltd.
Poprosiłem Karola żeby dał mi chociaż umowę zlecenie.
Po długim czasie wyraził zgodę ale wszelkie składki potrącał mi od wypłaty.
Normalnie to zero umowy, ubezpieczenia i okradanie kierowców na każdym kroku.
Ale jak to mówią Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwi.
Z tego co wiem to Kraków ledwo kula, Wrocław podobnie a Poznań nie może ruszyć.
W Trójmieście ograniczają flotę samochodów do 5.
Krzysztof 2016-11-19 01:10
Właśnie wypożyczalnia Express, z której brali samochody zakończyła z nimi współpracę.
Reszty domyślcie się Sami.
Karol J. 2016-11-21 02:01
4W Drive wszedł w Uber Select.
We Wrocławiu i Poznaniu mają dziesięć sztuk Mercedesów klasy S.
Kierowcy mają wypłatę po 4000,00 zł. na rękę tygodniowo.
Polecam.
Były kierowca 2016-11-24 17:22
BUAHAHAHAH!!! Gościu nie rozśmieszaj mnie!
Nie wazne 2016-12-08 19:14
Hahahaha zenada komentarz łodzianina zniknąl
Alicja 2017-03-01 15:20
@nie wazne, o jakim komentarzu mówisz?
oszukany 2017-04-07 19:46
email aktualny??
W-wiak z Bielan 2017-04-11 16:16
Pracowałem w "Consam" przy Miedzianej 11 w Warszawie. Arogancja,bzdurne wymagania, przetrzymywanie kasy i jazda przez 6 dni 12/12godz. Za byle co potrącenia z kasy. Tak są utajnieni że nawet nie masz kontaktu z wierchuszką. Po miesiącu dostałem tylko 950 zł i od dwóch miesięcy nie widzę reszty kasy. Ukraińca zadłużyli na ponad 5 tys.to pracował po 36/48godz. Stanowczo nie polecam.
Alicja 2017-04-11 16:21
@W-wiak z Bielan, wspominasz, że firma potrącała z wynagrodzenia z błahych powodów. Możesz podać konkretną sytuację?
Marcin 2017-04-13 01:01
Aktualny
Karol GTA 2017-04-18 14:24
Witam, ja współpracuje z Consam LTD już od pół roku i nie mam żadnych problemów z firmą (pracodawcą) Firma regularnie płaci co 4 tygodnie wynagrodzenia (srednio 2,5-3,5 tys wychodzi na rękę zalezy ile jezdzisz) U każdego z partnerów obowiązują jakieś zasady (ja zmieniałem już kilku partnerów więc wiem) jest umowa jasno określająca zasady wynagrodzeń i współpracy. NIe zgodzę się że dają kary za nic - człowieku z bielan, kary dostaje tylko patologia co nie pracuje (nie przychodzi do pracy a jest w grafiku, uszkadza auto z własnej winy przez zaniedbania itd) Takie zasady są u wszystkich partnerów działających w przewozach na terenie Wa-wy, powiem więcej u innych dostawałem 10razy wiecej kar a u nich na pół roku pracy moze jedną za oddanie auta brudnego w środku (smieszne 50zł kary) Tak więc pisząc takie rzeczy ewidentnie albo przyszedłeś się opier... i chciałeś brac za to kase, albo jesteś z ich konkurencji i robisz ferment nie znając firmy. Jak pracuje pół roku nie slyszalem o ukraincu ktory jezdzil 36/48 wiec po tym wnosze ze nigdy w tej firmie tak naprawdę nie pracowałeś.
Vander Sz 2017-04-18 14:47
Wszystkim ktorzy poszukują pracy u rzetelnego partnera polecam firmę KDSL Sp.zoo pracuje tu już od 3 miesięcy i na prace i kase nie narzekam. Auta nowe a szefowie bardzo mili i rzetelni. Gdy byłem w potrzebie wspomogli finansowo na poczet odpracowania tej kasy w ciagu tygodnia. Duzy pozytyw
Alicja 2017-04-19 14:19
@W-wiak z Bielan uważasz, że firma potrąca z wynagrodzenia z błahych powodów, @Karol GTA masz zupełnie odmienne zdanie. Może w takim razie @W-wiak z Bielan powiesz nam, co uważasz za błahe powody? Jak to wygląda z Twojego punktu widzenia?
gacek 2017-04-24 09:38
Omijajcie Consam w W-ie miedziana 11. Wykiwają was tak i mnie. 282 godz. jazdy -950 pln.
Ale halo 2017-05-02 21:02
Coś podobnego do Business Lift >?
Anonim 2017-05-13 17:23
Dołączam się do negatywnej opinii o firmie CONSAM LTD:
- niejasna i zagmatwana umowa,
- bardzo nieprzyjemna atmosfera ze strony tzw. koordynatorów,
- marne grosze po tygodniach ciężkiej pracy z powodu wymyślonych kar za niby to brudne auto czy brak zalogowania,
- niesprawne smartfony, które wiecznie się zawieszają a ładowarki samochodowe, które są na wyposażeniu, nie pasują do tych urządzeń
- niekonkretne wytyczne,
- biuro wygląda jak żywcem wyjęte z lat 70-tych (jedynie laptopy sa dowodem, że żyjemy w 21 wieku),
- obietnice "złotych gór", które szybko są studzone przy wypłacie,
- wypłata co 4 tygodnie (mimo, że UBER płaci kierowcom co tydzień).
Ogólny syf, kiła i mogiła.
Jedynie samochody w miarę nowe, ale w wersjach najtańszych z najtańszych. Już znalazłem robotę u innego pośrednika UBERA i sp.... stąd jak najszybciej!!! NIE POLECAM
Alicja 2017-05-16 10:36
@Anonim dziękujemy za tak szczegółową ocenę. Piszesz m.in. o nieprzyjemnej atmosferze ze strony koordynatorów. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś mniej przyjemna sytuacja ze strony 4Corp LTD?
Anonim 2017-05-18 15:40
Tak, spotkała, gdy upomniałem sie o swoje pieniądze.
Alicja 2017-05-18 15:54
@Anonim, czy możesz napisać więcej o zaistniałej sytuacji? Co się wydarzyło? Czekamy na Twoją opinię.
Jazzon77 2017-07-12 17:58
W jakim mieście pracujesz? Dostałem odpowiedź i zastanawiam się czy jechać na rozmowę kwalifikacyjną. Mam na utrzymaniu dzieci i nie mogę sobie pozwolić na ryzyko.
Byłypracownik 2017-07-18 10:25
Wszyscy pracujący w consam LTD sa sami sobie winni, pracowałem, ostrzegałem, wielokrotnie mówiłem że tak sie gacku to dla Ciebie i innych skończy, umowa nie zgodna z prawem pracy, dają umowe według której to ONI pracują dla CIEBIE a NIE TY DLA NICH. Po jakimś czasie pada "chcemy umowy do wglądu " przynieśli im umowy, w 2egz jeden do podpisania jedno dla nich, i bystrzaki podpisali oddali, nawet nie czytając - czyli zawarli nowe umowy ... a firma KDSL sp. z o. o. to kolejny świndel bo inaczej tego nie nazwe tych samych złodziejaszków
Bystry93 2017-08-30 13:58
Ja pracuję w KDSL i zdaje się że nie mowimy o tej samej firmie - auta nowe zasady przejzyste i czytelne
(o ile ktoś wogole czyta umowe i wie co od niego sie wymaga) Ja od 5 miesiecy jezdzę i poki co odpukac zadnej kary nie dostałem do dnia dzisiejszego. Płaca tez nie najgorzej bo 50% a to standard teraz na rynku.

I nie wierzcie w bajki o procencie 60% bo byłem u 2 innych partnerow i taki procent jest od obrotu ktorego nie da sie osiagnac.
Adam 2017-08-30 14:05
Polecam prace w Consam LTD zazwyczaj nie wpsiuje sie na takich forach ale ciekawe jest to ze jak sie poczyta te wpisy to pretnesje maja zazwyczaj ci kierowcy ktorzy najczesciej walili w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i sie tym na prawo i lewo chwalili. Pracowalem tam 4 miesiace pozniej zmienilem prace bo dostalem oferte ze swojej branzy ale nigdy nie zostalem potraktowany niesprawiedliwie, fakt dostalem raz kare 97 zł ale to faktycznie z mojej winy bo nie jezdzilem tyle na ile sie umawialem. Ogolnie kase mozna zarobic calkiem niezla mi wychodzilo ok 3000 zł przy 5 dniach pracy po 10h. Auta jak auta psuja sie wszedzie. Prawda jest taka ze jak ktos przychodzi pracowac a nie marudzic i kombinowac jak sie nie narobic zeby zarobic to kase zgarnie. Ci co to tak nazekaja zazwyczaj spali w aucie badz nie przychodzili na umowione zmiany czy zostawiali syf w aucie zenda i brak samokrytyki.
Kowal88 2017-08-30 19:02
Pracowałem dla KDSL/CONSAM. Stanowdzo odradzam. Przed podpisaniem umowy, skonsultujcie ją z prawnikiem. Ta umowa na wszystkie sposoby chroni pracodawcę, który pracodawcą formalnie nie jest, gdyż podpisujemy umowę współpracy ze spółką-widmo zarejestrowaną w wirtualnym biurze w Anglii. Mimo zapewnień, kierowcy jeżdzą bez żadnych ubezpieczeń, o odprowadzaniu składek można zapomnieć.

Oszukują ludzi, poprzez zmyślny system kar, przez który nie da się osiągnąć normalnego wynagrodzenia. Wszyscy odchodzą po miesiącu, bo widzą jak wygląda "wypłata". Niestety firma (przekręt) dalej działa, ponieważ co chwilę przychodzą nowi kierowcy.

Człowiek się uczy na błędach. Mam nadzieję, że karma kiedyś wróci do tych wyzyskiwaczy.
Alicja 2017-09-03 23:32
@WKowal88 co dokładnie było w umowie? O jakich karach mówisz? @Adam co najbardziej podobało Ci się w pracy w 4Corp LTD? To istotne informacje dla nowo zatrudniających się osób.
Adam M 2017-09-19 11:37
Bzdura ponieważ ja u nich jezdzę od roku (wiem ze myslisz ze wszyscy odchiodza po miesiacu) ale sprawdz sobie ze polowa nas u nich pracuje juz od roku. Umowa moze i pracodawcę chroni ale ja np normalnie poszedlem do szefa i poprosiłem i dokument potwierdzajacy zatrudnienie i normalnie dostalem papier poswiadczajacy ze jestem pracownikiem brytyjskiej spolki Consam LTD (z ta wlasnie firma podpisywane sa umowy) i malo tego wyrobili mi po 3 miesuiacach Unijna karte medyczna a wiec zatrudnienie w tej Angielskiej spolce nie jest tylko lipa na papierze a faktem.

Co do kar to przeanalizuj sobie umowe i swoje godziny/obroty ja robiac po 1500-1800 w kazdym tygodniu i majc te 50h ktore wymagaja (choc i po 45 robilem i kar nie dostawalem) NIE DOSTALEM OD ROKU ZADNEJ KARY! Tak jak pisza na tych forach - jestes uczciwy i chce ci sie zapier.... to zarobisz a jak jestes nygus to pojada ci po pensji i tyle. Tak jest w Drivie tak jest w ForCorpie i tak jest tu. Pozdrawiam
Constanty 2017-09-19 11:48
Adam M bardzo dobrze powiedziane - jak ktoś jeździ sumiennie i nie oszukuje to można zarobić bardzo dobre pieniądze. Ja właśnie wyrabiam dokumenty i zaczynam od przyszłego tygodnia pracę w Consam ponieważ mój kolega mi polecił tą robotę a sam pracuje tam od 4 miesięcy i co 4 tygodnie bierze wypłaty rzędu 3-4tys na rękę. To nawet jak na warszawski rynek to bardzo ładnie, ponieważ kiedy rok temu jeździłem w Expresie to nawet 3tys nie mogłem zarobić, a tu dają 50% i premie za obroty. Wiec powinno być naprawdę dobrze.
Zostaw swoją opinię o 4Corp LTD - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Corp LTD