Ośrodek Lingwistyczny Piaseczno

Piaseczno

Opinie o Ośrodek Lingwistyczny Piaseczno

ania 2015-08-17 23:37:37
Uczciwi, dbają o lektorów - bloki zajęć, ustalają dobry grafik , bez dziur.
Informują o zmianach, dużo dodatkowych nowych materiałów.
Widać ,że chcą dobrze i dla lektorów i dla uczniów.
Szkoła działa bardzo długo na rynku, wielu lektorów współpracuje od dawna.Fajna atmosfera , wyrozumiali W przeciwieństwie do innych szkół z Piaseczna nie wrzucają do grup ludzi o różnych poziomach, dobra współpraca z uczniami /dyrekcja/nauczyciel. Polecam ;)
Michal 2015-09-12 23:07:25
Nie ma zaległości w płatnościach, szanują ludzi, nie ma niespodziewanych zmian. Dbają o dobry grafik. Widać ,że są nastawieni na długofalową współpracę. Duży nacisk na poziom zajęć , realizowany program i kontakt z rodzicami. Wymagają pisania szczegółowych opinii z postępów co semestr. Bardzo sympatycznie ! Polecam
pola 2015-12-16 10:17:40
kontaktow z rodzicami JAKICHKOLWIEK-brak aktualnie chodzi tam 2 moich dzieci i wiem co pisze,poziom mierny a grupy liczniejsze od deklarowanych-i kolejne ksiazki do zakupu -kolejny program i oczywiscie ''od podstaw''tzw .strata czasu i pieniedzy.Skoda mi tej pani Eli widac ze sie stara ale to nie ta epoka CZAS NA KONKRETY NIE PLOTY
cztery 2016-05-03 23:19:48
Super, że sa teraz godni polecenia @Marek, a skoro normalnie dorzucają odpowiednie podwyżki do podstawy zarobków, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni, bo o rozsądne stawki jest teraz dość trudno.
Zostaw swoją opinię o Ośrodek Lingwistyczny Piaseczno - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Lingwistyczny Piaseczno