Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Web Developer

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • projektowanie witryn internetowych
  • analiza potrzeb klientów
  • raportowanie efektów pracy
  • poprawianie istniejących stron internetowych
  • obsługa bazy danych

Wymagania

Czego od Ciebie wymagamy:

  • doświadczenie w pracy jako Web Developer
  • dobra znajomość JavaScript, CSS i HTML
  • znajomość obsługi baz danych MySQL
  • myślenie kreatywne
  • podstawowa umiejętność tworzenia grafik

Oferujemy

Nasza oferta obejmuje:

  • umowa o pracę albo B2B
  • zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • elastyczny grafik
  • Multisport lub Medicover
  • możliwa praca zdalna