Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tester Oprogramowania

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Testowanie manualne oprogramowania - aplikacje mobilne, aplikacje webowe na podstawie wymagań i scenariuszy testowych
  • Raportowanie błędów i monitorowanie procesu naprawczego
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych
  • Tworzenie i dokumentowanie przypadków testowych
  • Aktywne uczestnictwo w projektach testowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów - preferowane uczelnie techniczne
  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji i systemów informatycznych
  • Znajomości przynajmniej jednego z narzędzi do rejestrowania i zarządzania informacjami o błędach np. Jira, Redmine, Mantis
  • Znajomość narzędzi deweloperskich przeglądarek internetowych.
  • Umiejętności myślenia analitycznego
  • Systematyczności i dokładności w zakresie realizowanych obowiązków

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w firmie będącej liderem na rynku, również w formie pracy zdalnej
  • Kontrakt B2B lub umowa zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju