STOLARZ BUDOWLANY

Gdańsk
Oferta opublikowana26.02.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Daru Pomorza 20, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prace stolarsko-budowlane, montaż płyt kartonowo-gipsowych. Praca od poniedziałku do piątku (ewentualnie soboty) w godz. 7-17 (grafik do ustalenia z pracodawcą). Praca w Szwecji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 75 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od kursu waluty szweckiej. Pracodawca oferuje: ubrania roboczne, zakwaterowanie, przeloty, testy COVID-19, transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 19.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie na ww. stanowisku pracy, dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Pracodawca

Nazwa: "MALGUSON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Daru Pomorza 20, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1