Specjalista ds. żywienia / Dietetyk

Rybnik
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. żywienia / Dietetyk

Obowiązki

Opis stanowiska:
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży zdrowego odżywiania.
Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego dietetyka, który pomoże naszym
klientom osiągnąć ich cele związane z dietą i zdrowym stylem życia.
Jako dietetyk będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie konsultacji dietetycznych,
opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych oraz udzielanie porad
dotyczących zdrowego odżywiania.

Obowiązki:
• Przeprowadzanie konsultacji dietetycznych z klientami w celu oceny ich
potrzeb i celów zdrowotnych.
• Tworzenie spersonalizowanych planów żywieniowych, uwzględniających
indywidualne preferencje, alergie pokarmowe, schorzenia i inne cele zdrowotne
klienta.
• Udzielanie wsparcia i motywacji klientom w trakcie realizacji ich planów
żywieniowych.
• Ścisła współpraca z zespołem pozostałych specjalistów ds. zdrowia, w celu
zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom.
• Monitorowanie postępów klientów i dokonywanie niezbędnych korekt w ich
planach żywieniowych.
• Edukowanie klientów na temat zdrowego odżywiania, wartości odżywczych
pokarmów i wpływu diety na zdrowie.
• Śledzenie najnowszych badań i trendów w dziedzinie dietetyki i
wprowadzanie innowacji do pracy.

Wymagania

• Dyplom magistra dietetyki lub równorzędne kwalifikacje zawodowe.
• Doświadczenie w pracy jako dietetyk; preferowane doświadczenie w pracy z
różnymi grupami wiekowymi i różnymi potrzebami żywieniowymi.
• Wiedza na temat aktualnych zaleceń żywieniowych i trendów dotyczących
zdrowego odżywiania.
• Umiejętność przeprowadzania oceny żywieniowej i opracowywania
spersonalizowanych planów żywieniowych.
• Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność do skutecznej
komunikacji.
• Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi specjalistami ds.
zdrowia.
• Umiejętność motywowania klientów i inspirowania ich do zmiany nawyków

• Profesjonalne podejście, odpowiedzialność i zaangażowanie w zapewnianiu
wysokiej jakości usług.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na
rynku.
• Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.
• Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.
• Elastyczne godziny pracy.
• Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu jako dietetyk i masz
odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, prosimy o przesłanie CV wraz z listem
motywacyjnym. Czekamy na Twoją aplikację!
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych
osobowych, Dz. Ustaw 2018 poz. 1000)".