Specjalista Ds. Windykacji

Olsztyn
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Windykacji

Obowiązki

Zakres zadań:

  • Bezpośredni kontakt z Klientami Banku
  • Ustalanie z Klientami najlepszych rozwiązań na polubowną spłatę zobowiązań
  • Współpraca z działem wsparcia windykacji terenowej
  • Prowadzenie dokumentacji obsługiwanych klientów

Wymagania

Jeśli:

  • posiadasz zdolności negocjacyjne,
  • łatwo nawiązujesz nowe kontakty,
  • lubisz pomagać innym w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji,
  • jesteś nastawiony na cel i w pełni angażujesz się w powierzone zadania,
  • cechuje Cię etyka i kultura osobista,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną