Specjalista ds. reklamy i marketingu

Wrocław
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżamarketing / reklama / pr

Wstęp

  • Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji kandydatów dla wyselekcjonowanych pracodawców polskich i niemieckich. Świadczymy również usługi tłumaczeniowe. Jeżeli: Posiadasz motywację do rozwijania swoich kompetencji zawodowych, jesteś osobą lubiącą kontakty z ludźmi, samodzielną, przebojową, to zapraszamy do aplikowania na to stanowisko. Mile widziane są osoby z doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Specjalista/tka ds. reklamy i marketingu internetowego

Obowiązki

  • Samodzielne kreowanie i prowadzenie kampanii reklamowych
  • Wybór odpowiednich mediów reklamowych
  • Zarządzanie sozialmediami jak facebook, linkedin etc.
  • Zarządzanie stronami internetowymi
  • Prowadzenie kampanii adwords lub nadzorowanie kampanii zleconych agencji reklamowej
  • Współpraca z grafikami, agencjami reklamowymi
  • Zarządzanie zespołem osób zajmujących się dodawaniem ogłoszeń
  • Osobiste spotkania z nowymi klientami
  • Ocena efektywności działań reklamowych
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę / zarządzanie zespołem pomocniczym
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł i sposobów pozyskiwania klientów

Wymagania

  • Doświadczenie minimum dwa lata na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w agencji rekrutacyjnej
  • Znajomość technik i narzędzi reklamowych mediów reklamowych
  • Wyśmienita znajomość sposobów reklamy na mediach społecznościowych jak facebook, linkedin etc.
  • Umiejętność reklamowania ofert na gogle ads
  • Znajomość programów do przygotowywania grafik
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub ewentualnie języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Entuzjazm i zaangażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę, umowę b2b lub umowę zlecenie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży rekrutacyjnej
  • Zatrudnienie w miłym, profesjonalnym zespole, który zawsze służy wsparciem i pomocą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników
  • Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego
  • Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb pracownika
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Kawa z włoskiego ekspresu, herbata, mleko, woda mineralna dostępna za darmo w biurze
  • Bony świąteczne

Dodatkowe informacje

  • ____________________ SPOSÓB APLIKOWANIA: ____________________
  • CV oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
  • kadry@koncepcja.eu
  • Osoba odpowiedzialna za rekrutację Marzena Jaglińska. Tel. 791 080 654
  • W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
  • Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  • Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
  • Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu
  • Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Agencja Pracy Koncepcja,
  • 50-010 Wrocław ul. Podwale 62/2,
  • www.koncepcja.eu