Specjalista ds. kadr i płac z j. niemieckim

Katowice
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa22.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Wstęp

  • HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Obowiązki

  • Zarządzanie i koordynacja procesów płacowych w obszarze Niemiec
  • Kontrola terminowości i danych płacowych, otrzymywanych od koordynatorów
  • Zapewnienie dokładnego i terminowego dostarczania wszystkich danych związanych z płacami
  • Pełnienie funkcji eksperta w zakresie płac i kadr w Niemczech
  • Ogólne zadania administracyjne
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy (dział finansowy, HR I inne), oraz Koordynatorami

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie płac i kadr z rynku niemieckiego (German payroll)
  • Zaawansowana znajomość j. niemieckiego (minimum B2)
  • Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku i używania j. niemieckiego w pracy
  • Umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy
  • Generowanie umów (Vollzeit, Teilzeit, miniJob).
  • Rejestracja nowo zatrudnionego pracownika w urzędach Niemieckich.
  • Obsługa rozliczeń pracowniczych (Lohnabrechnung).
  • Kontakt z urzędami niemieckimi.
  • Wysyłka dokumentów rozliczeniowych do urzędów.
  • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą.
  • Umiejętność współpracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne i konkurencyjne na rynku wynagrodzenie w rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość bycia częścią nowo tworzonego wewnętrznego zespołu
  • Umowa o pracę (pełen etat)- zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Zapewniamy sprzęt do pracy (laptop, telefon, itp.)