Specjalista do spraw kadr i płac

Tychy
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego specjalisty do spraw Kadr i Płac z wiedzą i umiejętnościami w obszarze rozliczeń pracowników tymczasowych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę procesów związanych z kadrą i płacami w naszej agencji pracy. Lokalizacja : Tychy Śródmieście

Obowiązki

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi procesów kadrowo-płacowych pracowników tymczasowych.
  • Zarządzanie dokumentacją personalną pracowników
  • Opracowywanie umów o pracę, aneksów i innych dokumentów z zakresu prawa pracy.
  • Rozliczanie czasu pracy, nadgodzin oraz innych dodatków zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczących pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wymagania

  • Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (PPK, PFRON)
  • Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych: Optima, Płatnik.
  • Skrupulatność, rzetelność oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Znajomość procesów związanych z rozliczeniem pracowników tymczasowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej agencji pracy.
  • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w profesjonalnym zespole, w atmosferze współpracy i wsparcia.
  • enefity: prywatna opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie do szkoleń

Benefity

Spotkania integracyjne
Dofinansowanie zajęć sportowych
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1