Oferta opublikowana06.12.2023
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Samodzielna Księgowa

Zakres obowiązków

- Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, JPK oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (GUS, US),- Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz  ich przyjmowanie i likwidowanie, wystawianie dokumentów  OT i LT,- Księgowanie i wyliczenia rezerw kosztowych, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów, zakupów magazynowych itp.,- Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, w dużej mierze zagranicznymi- Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według standardów ustawy o rachunkowości i IFRS,- Udział w sprawdzaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta.

Wymagania

- Znajomość różnorodnych zagadnień z zakresu podatku VAT (w tym rozliczanie transakcji międzynarodowych, art. 33a), oraz CIT- Dobra znajomość Excela,- Mile widziana znajomość zagadnień związanych z ulga B+R, ulgą na energię, sprawozdaniem o terminach płatności,- Znajomość języka angielskiego,- Mile widziana znajomość SAP,- Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku oraz w firmie o profilu produkcyjnym

Oferujemy

- Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia,- Pakiet medyczny Lux Med,- Ubezpieczenie na życie,- Rozbudowany pakiet socjalny (wysokie świadczenia świąteczne, pożyczki dla pracowników i inne).- Bonusy finansowe: nagroda jubileuszowa za staż pracy,- Spotkania integracyjne,- Wdrożenie na stanowisko pracy.- Darmowy dostęp do napoi, kawy i herbaty.

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1