Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie cykliczne postępów inwestycji;
  • Współpraca z GW, Inspektorem Nadzoru oraz pozostałymi uczestnikami procesu budowlanego;
  • Kontrola przebiegu procesu budowlanego;
  • Kontrola budżetu, standardu jakości prac oraz terminowości zakontraktowanych prac;
  • Kontrola realizacji obowiązków wynikających z umów i ich weryfikacja;
  • Koordynacja zagadnień powstałych w trakcie pracy nad projektem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane/techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Umiejętność prowadzenia projektów i zarządzania zadaniami;
  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz przepisów techniczno- budowlanych
  • Praktyczna wiedza techniczna;
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Dyspozycyjność;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie,
  • Uczestnictwo w nowych, wyjątkowych projektach,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Wsparcie przełożonego.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1