Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Javascript

Obowiązki

ZAJMIESZ SIĘ:

  • rozwojem i wdrażaniem katalogu usług na platformie ServiceNow,
  • programowaniem przy użyciu JavaScript / AngularJS,
  • kontrolą jakości kodu,
  • obsługą trzeciego poziomu wsparcia,
  • pracą nad usprawnieniami aplikacji,
  • wykonywaniem testów automatycznych przy użyciu Selenium.

Wymagania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • wykształcenia wyższego informatycznego (lub pokrewnego),
  • znajomości SNOW lub innej platformy ITSM,
  • znajomości i doświadczenia w JavaScript i Angular JS,
  • umiejętności przeprowadzania testów automatycznych,
  • doświadczenia w integracji API usług internetowych (REST, JSON, SOAP, XML),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2).

Oferujemy

ZAOFERUJEMY CI:

  • opiekę dedykowanego konsultanta,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w różnych projektach,
  • elastyczne formy współpracy,
  • pakiet medyczny,
  • dostęp do platform e-learningowych.