Programista Clipper/Harbour

Kraków
Oferta opublikowana07.04.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżait, bankowość

Wstęp

  • Poszukujemy Programisty Clipper/Harbour/Oracle/OTC, który dołączy do dynamicznego zespołu tworzącego rozwiązania dla klientów z sektora bankowego. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórz innowacyjne rozwiązania, zapraszamy do aplikowania! Wymagane: Oracle/SQL, Clipper/Harbour, GIT.

Twoje zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania bankowego w języku Harbour i PL/SQL
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Praca nad utrzymaniem i rozwojem kluczowego produktu firmy
  • Projektowanie nowych funkcjonalności systemu
  • Weryfikacja poprawności działania systemu

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie
  • Język z rodziny Xbase lub dowolny język interpretowany
  • Znajomość języka SQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność analizy, projektowania i implementacji oprogramowania

To oferujemy:

  • Pracę w sektorze bankowym z polskim kapitałem
  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Eventy i spotkania integracyjne
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna i inne)

Benefity

Spotkania integracyjne
Dofinansowanie zajęć sportowych
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Brak dress code'u

Etapy rekrutacji:

  • I etap – rekrutacja zdalna/stacjonarna
  • II etap – rekrutacja stacjonarna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1