Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista C++

Obowiązki

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka Python lub C++
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (MongoDB, Redis)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
  • Znajomość frameworku Qt
  • Podstawowa wiedza z zakresu architektury oraz administracji systemami rodziny Linux

Wymagania

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość frameworków języka Python: Django, cherrypy
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji z GUI
  • Znajomość protokołów sieciowych
  • Wiedza z zakresu narzędzi wykorzystywanych w systemach CCTV (zoneminder, shinobi)
  • Znajomość Git
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • Podstawowa znajomość bezpieczeństwa przemysłowych sieci ethernet

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego z dostępem do nowoczesnych technologii w jednej z największych firm w regionie
  • Zatrudnienie na umowie o pracę, w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze, adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Atrakcyjny system motywacyjny składający się z premii i świadczeń dodatkowych w tym karta sportowa, karta kulturalna, dofinansowanie do wypoczynku