Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Firma ochrony zatrudni Prezesa Zarządu.
Zakres obowiązków:
- opracowanie i wdrażanie strategii biznesowej mającej na celu
zwiększenie sprzedaży i poszerzenie bazy klientów,
- aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów,
- analiza rynku, trendów branżowych i konkurencji w celu identyfikacji
nowych możliwości biznesowych.
Wymagania:
- minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- zdolności negocjacyjne oraz silne umiejętności interpersonalne,
- znajomość branży ochrony,
- umiejętność zarządzania oraz pracy pod presją czasu,
- czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy.
CV proszę przesyłać na adres: wgardyna(małpa)pleban.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1