Pracownik fizyczny/Pomocnik do montażu kominków, pomp ciepła, rekuperacji

Rybnik
Umowa o pracę5 500-7 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Poszukujemy OD ZARAZ!!! pracownika do montażu i instalacji kominków, powietrznych pomp ciepła ,klimatyzacji ,rekuperacji. Wymagane prawo jazdy kat "B"; zapewniamy firmowy samochód do dyspozycji. Praca na terenie całego Śląska. Mile widziani emeryci lub osoby z doświadczeniem, ale dajemy również szansę osobom bez zaplecza zawodowego - wszystkiego nauczymy!! Zapraszamy do Rybnika (Wielopole) na ulicę Gliwicką 132 od godz.7:00 do godz.15:00 od poniedziałku do piątku lub czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 451-204-826. CZEKAMY NA CIEBIE!!

Obowiązki

  • Pomoc w montażu kominków, instalacja powietrznych pomp ciepła oraz rekuperacji i klimatyzacji

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. "B"

Oferujemy

  • Samochód służbowy, atrakcyjne wynagrodzenie, premie

Benefity

Kawa i herbata
Parking dla pracowników