Pracownik budowlany

Poznań
Umowa o pracę7 000-10 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana09.03.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Twój zakres obowiązków

  • praca przy dociepleniach budynków i kładzeniu struktur,
  • prace budowlane,
  • praca głównie w delegacjach od poniedziałku do piątku,
  • możliwość pracy w soboty ( dodatkowo płatne).

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy przy dociepleniach budynku i kładzeniu struktury,
  • duże zaangażowanie, odpowiedzialność i chęć do pracy,
  • sumienność, rzetelność.

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • nocleg i zakwaterowanie w miejscu pracy,
  • dojazd, dieta, odzież do pracy,
  • wyposażenie, narzędzia do pracy,
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1