Pielęgniarka Instrumentariuszka - Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach

Gliwice
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatudodatkowa
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • e-work Medical od ponad 20lat wspiera szpitale w zatrudnianiu personelu medycznego. W związku z reorganizacją struktur zaprzyjaźnionego szpitala, poszukujemy  Pielęgniarki i Pielęgniarzy z doświadczeniem operacyjnym/ instrumentariuszki.

Obowiązki

  • wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
  • dbanie o zgodności materiałów, opatrunków, leków, środków do dezynfekcji, narzędzi

Wymagania

  • aktualne PWZ
  • doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki instrumentariuszki
  • specjalizacja instrumentariuszki mile widziana

Oferujemy

  • współpracę w formie B2B lub Umowę Zlecenie
  • stawkę 70zł/br/h
  • pracę w dniach roboczych, w godzinach 7.30-15 wg ustalonego grafiku ( nie jest wymagana praca każdego dnia)