Opiekun Klienta Call Center

Poznań
Kontrakt B2B4 300-10 000 złnetto / mies.
Umowa zlecenie4 300-10 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżacall center

Wstęp

  • Poszukujemy osoby na stanowisko Opiekun Klienta Call Center w biurze nieruchomości Park Home.

Obowiązki

  • obsługa telefoniczna/mailowa Klientów spółki,
  • podejmowanie ewentualnych działań korygujących,
  • tworzenie, wdrażanie i zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta,
  • koordynowanie spotkań Klientów z pracą Doradców,
  • ciągła współpraca z Doradcami oraz przełożonym,

Wymagania

  • silna koncentracja na realizację celów,
  • umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków, elastyczność w działaniu i myśleniu,
  • zaangażowanie, inicjatywa, chęć do poszukiwania rozwiązań i pozytywne nastawienie,
  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • dobra obsługa pakietu MS Office w tym Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (może być w trakcie).

Oferujemy

  • umowę zlecenie + dodatki prowizyjne,
  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w strukturach firmy,
  • samodzielność w działaniu,
  • fajną atmosferę pracy,
  • świetną lokalizację biura w Poznaniu przy ul. Towarowa 35 (obok Galerii Avenida)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Pracownika Call Center,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1