5 100-5 400 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana06.02.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,
  • bieżące prace magazynowe – przyjmowanie dostaw, uzupełnianie dokumentacji, sporządzanie raportów dostaw,
  • praca z częściami do samochodów, przyjmowanie części na magazyn i kierowanie na produkcję, w tym także złomu,
  • dbałość o stanowisko pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • ważne uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży automotive.

To oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - stawka do 5100 brutto/msc,
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • bony żywieniowe w wysokości 300 zł/msc,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • extra bonus za polecenie pracownika do pracy w SGP APT!

Benefity

  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe

SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o.

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1