Operator Wózka Widłowego - Fabryka sprzętu AGD

Wrocław
Oferta opublikowana19.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Poszukujemy Operator Wózka Widłowegomiejsce pracy - Fabryka Sprzętu AGD we Wrocławiu ul. Żmigrodzka 143

Obowiązki

  • transport surowców i gotowych elementów na terenie zakładu
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa wózka typu milk run

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT WJO I lub WJO II
  • minimum 0,5 roczne doświadczenie pracy na wózku widłowym
  • atutem będzie umiejętność obsługi skanera i komputera oraz uprawnienia SEP
  • punktualność i dbałość o jakość wykonywanej pracy

Oferujemy

  • wynagrodzenie: podstawowa stawka godzinowa 30,50 zł + premia wskaźnikowa do 800 zł brutto miesięcznie + premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • umowę o pracę tymczasową (24 dni płatnego urlopu w ciągu roku) z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez B/S/H/ po 3-6 miesiącach
  • doskonalenie kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia
  • dogodną lokalizację fabryki: dobrze skomunikowana część Wrocławia, duży parking dla zmotoryzowanych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dbałość o samopoczucie pracowników i bezpłatne wsparcie: psychologiczne, prawne i porady finansowe (program EAP) dla pracowników i ich rodzin
  • dofinansowanie opieki medycznej w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w PZU

Dodatkowe informacje

  • Zapraszam do aplikowania na ofertę pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1