Operator maszyn do produkcji strzemion

Toruń
Oferta opublikowana02.08.2023
Oferta wygasa30.04.2024
Branżaprodukcja
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych

Zadania:

- zlecone czynności produkcyjne, m.in: zawieszanie strzemion na wieszaki, układanie gotowego wyrobu według instrukcji do kartonów- załadunek i rozładunek maszyny;- obsługa komputera;- kontrola produktu w toku produkcji;- pomiary na zgodność z rysunkiem technicznym;

Od Kandydatów oczekujemy:

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy);- doświadczenia w pracy produkcyjnej;- chęci uczenia się i dokładności w wykonywaniu zadań;+ mile widziane wykształcenie techniczne (ślusarz, mechanik itp.)

Oferta:

- legalne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę o pracę z zakładem; - podstawę wynagrodzenia od 3700 zł brutto, plus premia, plus dodatek 20% za pracę w nocy;- szeroki wachlarz dodatków, m.in. imprezy integracyjne, bal karnawałowy, piknik rodzinny, prezenty na święta;- dostęp do szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych w tym do zdobycia uprawnień wydawanych przez UDT.

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1