Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Maszyn

Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • dbanie o to, aby ciągłość pracy maszyn została zachowana
  • posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn
  • dbanie o czystość i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • raportowanie na temat efektów pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania obejmują:

  • min. kilkuletnie doświadczenie w pracy jako operator maszyn
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolność rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjność
  • skrupulatność

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawa + premia
  • przejrzyste zasady premiowania
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi
  • wczasy pod gruszą