Monter-ślusarz

Białystok
Umowa o pracę12 000-18 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana19.03.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Monter-ślusarz – praca na całym świecie

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą MIG/MAG/TIG/elektryczne/gazowe- mile widziane,
  • prace ślusarskie (trasowanie, wiercenie, gwintowanie, gięcie, szlifowanie),
  • przygotowanie i montaż elementów spawanych,
  • praca przy instalowaniu i uruchamianiu maszyn i urządzeń w kraju i za granicą,
  • ogólne prace związane z obróbką konstrukcji stalowych i montażem linii produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • sumienność, dokładność, dyspozycyjność, uczciwość,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i organizacji własnego czasu,
  • gotowość do pracy mobilnej w różnych krajach (90% czasu),
  • dobra znajomość języka angielskiego i / lub znajomość innego języka obcego- mile widziana,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy

  • Oferujemy zróżnicowaną i odpowiedzialną pracę w dobrze znanej, międzynarodowej, rozwijającej się Grupie Firm produkujących specjalistyczne maszyny i urządzenia. Oferujemy przyjazną atmosferę pracy i rozwój osobisty.
  • Zapewniamy stabilne ponadprzeciętne wynagrodzenie, polską umowę o pracę, a także wszystkie potrzebne narzędzia. Zapewniamy zakwaterowanie w miejscu pracy.

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie

Dodatkowe informacje

  • Neo Montec Sp. z o.o. jest jedną ze spółek zrzeszonych w niemieckim Holdingu Kahl Group. Specjalizujemy się w świadczeniu usług montażowych na całym świecie. Nasza oferta pracy skierowana jest do osób z doświadczeniem zawodowym chętnych do nowych wyzwań.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1