Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Majster Budowy

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • kierowanie oraz nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, założonymi technologiami i harmonogramem prac,
  • weryfikacja i przekazywanie dokumentacji technicznej i projektowej do realizacji,
  • przygotowanie i realizacja przetargów na wykonawców robót budowlanych i branżowych,
  • wstępne negocjacje dotyczące warunków umowy z wykonawcami,
  • udział w procesie zakupowym i odpowiedzialność za gospodarowanie materiałami na budowie,
  • organizacja oraz nadzorowanie robót wykonywanych siłami własnymi i przez podwykonawców,
  • współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego,
  • dokonywanie odbiorów i przeprowadzanie procesu oddania budynku do użytkowania,
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe oraz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w odpowiedniej specjalności,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
  • znajomość rynku budowlanego oraz procesu inwestycyjnego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość obowiązujących przepisów i zasad sztuki budowlanej,

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,
  • ciekawe realizacje,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,